Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie a se zpracováním osobních údajů (více informací). Souhlasím.
 • časovač
 • náš tým
 • podpoř nás
 • kariera
 • nápověda
 • obchodní podmínky
 • daruj voucher
 • Výzvy pro muže » Výzvy pro ženy »
  194

  Nápověda

  ONLINE VÝZVA: Prostě zhubni! - muži (+-2400 kCal)

  Jde o kombinaci účinného cvičení a unikátního jídelníčku. Ti, co využijí možnost jet program živě s Marťasem, se „svezou“ s ním na cestě za krásnější postavou. Pět let zkušeností a deseti tisíce spokojených klientů nám pomohli tento program složit přesně tak, jak sis ho přál - jednoduchá jídla, rychlá příprava, potraviny, které seženeš v každém obchodě a především efektivní a rychlé hubnutí.
  Tato výzva je velmi intenzivní. Kombinace cvičení doma a vylepšených sacharidových vln funguje tak dobře, že u Marťase očekáváme úbytek váhy až o 10kg za 30 dnů. Je to opravdu masakr, který ale zvládne každý, kdo naši výzvu přijme společně s námi. Jídelníček je pestrý, kategorie jsou přesně dle potřeb jedince, žádné hladovění, cvičení je vhodné i pro dosavadní lenochy.

  VÝZVU DOPORUČUJI KDYŽ:
  » chceš mít absolutní komfort, pěkně do emailu ti přijde každý den ucelený program i s motivací přímo pro tebe
  » chceš nakopnout k cestě za zdravým životním stylem
  » potřebuješ zhubnout do plavek
  » tě nebaví funět při vybíhání schodů nebo dohánění autobusu
  » chceš získat obdiv okolí a viditelné výsledky

  Jídelníček je vhodný pro začátečníky i pokročilé "dietáře". Cvičení je také vhodné pro začátečníky, ale v prvním týdnu si budeš připadat stejně, jako bys šel na první skupinovou lekci. Je potřeba se do toho trochu dostat.

  JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU VÁHOVOU KATEGORII? Jednoduše! Vol takovou kategorii, kterou ti vybere naše kalkulačka https://www.30tidennivyzva.cz/... jako nejvhodnější.

  CENA JÍDEL A S ČÍM JE POTŘEBA POČÍTAT? Některé dny jsou trochu levnější, některé zas trochu dražší. Podle našich propočtů vychází jídlo cca 800kč týdně (je to průměr, takže nejnižší kategorie trochu méně, najvyšší trochu více). Je to hodně o tom, jak umíš nakupovat a jak máš zásobenou špajzku. Nejdražší jsou ryby a pak ty lepší masa, jako hovězí zadní a vepřová panenka. Protože je ve výzvě hodně cvičení, bylo by dobré si pořídit protein. A jelikož se jedná o redukční jídelníček a tělo nebude mít všechny potřebné vitamíny, tak by to chtělo i multivitamin. Jaké výrobky zvolit, případně čím co nahradit, najdeš přímo ve výzvě (odvíjí se to přímo od kategorie). Zatím nic nekupuj! První den výzvy je čistě informativní a výzva se dá hodit do PAUZY. Takže na všechno budeš mít klid a čas.

  V ČEM JE TATO VÝZVA ÚPLNĚ NEJVÍC SUPER NEJLEPŠÍ:
  » Nemusíš vymýšlet co si uvařit.
  » Už STOP s plánováním a psaním dlouhých nákupních seznamů. My ho pro tebe máme přichystaný na každý týden a ty zmáčkneš jen tlačítko TISK.
  » Tvůj jídelníček bude pestrý (ryby, kuře, vepř.panenka, hovězí, ovoce, zelenina, ořechy, různé přílohy, jogurty).
  » Naučíš se jíst pravidelně a vyváženě, a proto nehrozí žádný jojo efekt.
  » Naučíš se se svym jídelníčkem pracovat a když ti nebude něco chutnat, budeš umět si to nahradit.
  » Dostaneš instrukce jak pokračovat i po skončení výzvy.
  » Všechny informace ti zůstávají i po skončení výzvy a budeš se k nim moci kdykoli vracet.
  » Dostaneš odkaz na uzavřenou velice živou skupinu fb, kde jsou i ostatní výzvaři kteří hubnou a můžete se společně motivovat a předávat si recepty
  » Máš od nás plnou podporu a můžeš se kdykoli na cokoli zeptat na našem facebooku, web. Stránkách, e-mailu nebo instagramu

  PRO KOHO TO NENÍ?
  » PRO TĚHOTNÉ A ANI PRO KOJÍCÍ MATKY! (jde o redukční program a pokud kojíš, potřebuješ ty i mimčo co nejvíc živin, zkus výzvu Vyvážený jídelníček)
  » POKUD TRPÍTE NĚJAKOU ZÁVAŽNOU NEMOCÍ, VŽDY KONZULTUJTE VHODNOST VÝZVY SE SVÝM LÉKAŘEM!
  » PRO CUKROVKÁŘE (cyklují se sacharidy, nevhodné potraviny pro cukrovkáře)
  » POKUD MÁTE PROBLÉMY S LEDVINAMI ČI JÁTRY, NENÍ PRO VÁS TATO VÝZVA VHODNÁ. VZHLEDEM KE ZVÝŠENÉMU PŘÍJMU BÍLKOVIN A SNÍŽENÉMU PŘÍJMU SACHARIDŮ, MŮŽE VAŠE TĚLO REAGOVAT BOLESTÍ V BEDRECH, ČI V KRAJNÍCH PŘÍPADECH DOKONCE ZPOMALENÍM METABOLISMU.
  » LIDI S CELIAKIÍ (můžeš, pokud si sama nahradíš potraviny)
  » VEGETARIÁNY A VEGANY Další informace a instruktážní videa jsou součástí výzvy a obdržíš je v 1. dnu výzvy. Jídelníčky a trénink.plány se zasílají od 2. dne výzvy.

  Placená výzva

  Cena 399 Kč včetně DPH 21%.

  koupit
  Spuštění povoleno jen pro registrované.

  Často kladené dotazy (FAQ):

  Žádné dotazy

  blogujeme

  náš tým

  podpoř nás

  spolupracuj s námi

  často kladné dotazy

  facebook

  Online a offline výzvy

  Služby

  Články

  kalendář akcí

  fotosoutěž

  osobní profil

  registrace