Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie a se zpracováním osobních údajů (více informací). Souhlasím.
 • časovač
 • náš tým
 • podpoř nás
 • kariera
 • nápověda
 • obchodní podmínky
 • daruj voucher
 • Výzvy pro muže » Výzvy pro ženy »
  NápovědaPoužít aktivační klíč (voucher)

  30ti DENNÍ VÝZVA JE JASNÁ VOLBA!  DARUJ POUKAZ, KTERÝ SI NAVRHNEŠ

  ONLINE VÝZVY

  Hledej výzvu pro mě:

  Jsem : · Moje výška: cm · váha: kg
  Sacharidové vlny (+-)55kg
  Redukční jídelníček na 30 dní. Obsahuje přesné gramáže a suroviny na každé jídlo, pro každý den. TATO VÝZVA JE PRO VÁHOVOU KATEGORII (+-) 55kg.Pokud je tvá váha jiná, koukni do ostatních kategorií. Přesvědčivé výsledky vlnařů najdeš zde: https://www.facebook.com/... Zajímá tě to? KLIKNI NA "VÍCE INFORMACÍ" Důrazně doporučujeme přečíst si celý popis a otázky - odpovědi!
  Cena 119 Kč včetně DPH 21%.
  Sacharidové vlny (+-)60kg
  Redukční jídelníček na 30 dní. Obsahuje přesné gramáže a suroviny na každé jídlo, pro každý den. TATO VÝZVA JE PRO VÁHOVOU KATEGORII (+-) 60kg.Pokud je tvá váha jiná, koukni do ostatních kategorií. Přesvědčivé výsledky vlnařů najdeš zde: https://www.facebook.com/... Zajímá tě to? KLIKNI NA "VÍCE INFORMACÍ" Důrazně doporučujeme přečíst si celý popis a otázky - odpovědi!
  Cena 119 Kč včetně DPH 21%.
  Sacharidové vlny (+-)70kg
  Redukční jídelníček na 30 dní. Obsahuje přesné gramáže a suroviny na každé jídlo, pro každý den. TATO VÝZVA JE PRO VÁHOVOU KATEGORII (+-) 70kg.Pokud je tvá váha jiná, koukni do ostatních kategorií. Přesvědčivé výsledky vlnařů najdeš zde: https://www.facebook.com/... Zajímá tě to? KLIKNI NA "VÍCE INFORMACÍ" Důrazně doporučujeme přečíst si celý popis a otázky - odpovědi!
  Cena 119 Kč včetně DPH 21%.
  Sacharidové vlny (+-)80kg
  Redukční jídelníček na 30 dní. Obsahuje přesné gramáže a suroviny na každé jídlo, pro každý den. TATO VÝZVA JE PRO VÁHOVOU KATEGORII (+-) 80kg.Pokud je tvá váha jiná, koukni do ostatních kategorií. Přesvědčivé výsledky vlnařů najdeš zde: https://www.facebook.com/... Zajímá tě to? KLIKNI NA "VÍCE INFORMACÍ" Důrazně doporučujeme přečíst si celý popis a otázky - odpovědi!
  Cena 119 Kč včetně DPH 21%.
  Sacharidové vlny (+-)90kg
  Redukční jídelníček na 30 dní. Obsahuje přesné gramáže a suroviny na každé jídlo, pro každý den. TATO VÝZVA JE PRO VÁHOVOU KATEGORII (+-) 90kg.Pokud je tvá váha jiná, koukni do ostatních kategorií. Přesvědčivé výsledky vlnařů najdeš zde: https://www.facebook.com/... Zajímá tě to? KLIKNI NA "VÍCE INFORMACÍ" Důrazně doporučujeme přečíst si celý popis a otázky - odpovědi!
  Cena 119 Kč včetně DPH 21%.
  Sacharidové vlny (+-)100kg
  Redukční jídelníček na 30 dní. Obsahuje přesné gramáže a suroviny na každé jídlo, pro každý den. TATO VÝZVA JE PRO VÁHOVOU KATEGORII (+-) 100kg.Pokud je tvá váha jiná, koukni do ostatních kategorií. Přesvědčivé výsledky vlnařů najdeš zde: https://www.facebook.com/... Zajímá tě to? KLIKNI NA "VÍCE INFORMACÍ" Důrazně doporučujeme přečíst si celý popis a otázky - odpovědi!
  Cena 119 Kč včetně DPH 21%.
  Sacharidové vlny (+-)110kg
  Redukční jídelníček na 30 dní. Obsahuje přesné gramáže a suroviny na každé jídlo, pro každý den. TATO VÝZVA JE PRO VÁHOVOU KATEGORII (+-) 110kg.Pokud je tvá váha jiná, koukni do ostatních kategorií. Přesvědčivé výsledky vlnařů najdeš zde: https://www.facebook.com/... Zajímá tě to? KLIKNI NA "VÍCE INFORMACÍ" Důrazně doporučujeme přečíst si celý popis a otázky - odpovědi!
  Cena 119 Kč včetně DPH 21%.

  30ti denní výzvy OFFLINE

  Další "offline" výzvy předěláváme do nového designu a vkládáme sem; nové i staré najdeš na facebooku v albech.

  Chceš mít krásný, pevný, vytvarovaný zadeček? Přijmi novou výzvu Zadkomááánii a překonej své limity každým dnem!!

  Zdarma pro registrované.

  Tentokrát to nezvládneš sám, takže zavolej parťáka a zacvičte si spolu novou offline výzvu DUO <3

  Zdarma pro registrované.

  Začínáme od začátku!! Přijmi 30ti denní výzvu :) Zpevníš, zhubneš a vytvaruješ celou postavu pomocí 3 nejzákladnějších cviků. Každý den posuneš své limity o něco výš! Pro lepší výsledky kombinuj s některou z našich stravovacích výzev.

  Zdarma pro registrované.

  Chceš mít krásnou celou postavu?? Vím, že chceš :), a proto je třeba cvičit kompletně celé tělo. K tomu je tu nová offline výzva. Cvičení je dobré doplnit o správný jídelníček, takže určitě doporučím výzvu Sacharidové vlny http://www.30tidennivyzva.cz/...

  Zdarma pro registrované.

  Každý den o 10 000 kroků blíže cíli. Je to doporučovaný počet, takže to, co bychom měli minimálně zvládnout. Když dáš víc, jen dobře :-) Nejlepší je vyrazit na procházku k vodě, do přírody nebo tam, kde to máš rád/a. Spoustu rad k chůzi najdeš v tomto článku http://www.30tidennivyzva.cz/...

  Zdarma pro registrované.

  Offline výzva, která vám pomůže z vašich problémových partií udělat přednosti!

  Zdarma pro registrované.

  Jdeme na ty buchty?? Tím nemyslím, že tě zvu na snídani, ale na pořádný trénink!!

  Zdarma pro registrované.

  Fitkaři! Máme tady pro vás pořádný trénink zad. Pojď s námi plnohodnotně rozšířit letiště :) těmi nejúčinnějšími cviky.
  A POZOOR!! Již brzy se můžeš těšit na novou výzvu Do fitka... a bude fakt super.

  Určeno pro: muži

  Zdarma pro registrované.

  Tato výzva je upgrade k online výzvě Gravid jóga (výzva pro těhotné). Je upravená tak, jak jí cvičím já po porodu císařským řezem. Nezatěžujeme zde přímý břišní sval a cvičíme hlavně vnitřní svaly, které ti pomůžou, aby bříško nebylo vyvalené a mělo šanci vypadat do budoucna třeba jako pekáček buchet. Zároveň HOOODNĚ zamakáme na zadku a nožkách. A přidáme i cviky na ostatní části těla - ruce, hrudník, ramena, záda...

  Určeno pro: ženy

  Zdarma pro registrované.

  Úžasné cvičení, které ti pomůže vytvarovat CELÉ TĚLO!
  Tentokrát tu pro tebe máme dva plánky Vršex a Spodex. Obě výzvy cvič současně, ale každý den jinou. 1 až 2 dny v týdnu věnuj odpočinku. TY TO DÁŠ!!

  Zdarma pro registrované.

  Taneční výzva pro vás jako poděkování za vaše hlasy v soutěži nastartujtese.cz
  Vybrali jsme schválně JIVE - rychlý tanec, který vám skvěle rozproudí krev a díky kterému můžete spálit i pěknou spoustu kalorií. Takže si výzvičku dávejte klidně místo nějakého svého stávajícího kardia.

  Zdarma pro registrované.

  Konečně na čerstvý vzduch, vyběhneme společně a poběžíme jako s větrem o závod :-) Běhání je přirozený pohyb a my bychom měli zvládnout vyběhnout pár pater a nefunět ještě 10 minut po tom. Proto s námi pojď do nové výzvy, ať už chceš zhubnout anebo prostě jen své tělo udržet v kondici.

  Zdarma pro registrované.

  Hurááá ven a ťapat! Chůze nám pomáhá udržovat se ve skvělé kondici, pomáhá nám hubnout a posilovat srdíčko. Pojď do této výzvy s námi a postupem času s námi třeba i začni běhat :-)

  Zdarma pro registrované.

  Vítej u série videí, které tě navedou krok za krokem jak dosáhnout vysněné postavy do plavek. Videi tě bude provázet Marťas, který pojede celou přípravu s tebou, on má ale za úkol dostat se do plavek soutěžních :-).
  Skvělá inspirace pro muže i ženy! Poodhalíme různá tajemství a tipy kultůristů a doporučíme co je vhodné pro tebe a co raději nezkoušet.

  Zdarma pro registrované.

  Pokud hubneš už delší dobu, máme pro tebe skvělý tip jak opět nastartovat svůj metabolismus a trošku tomu pomoci!
  Zařaď si do svého jídelníčku 1-2x týdně ODLEHČOVACÍ DEN.
  Je jedno jestli bude ovocný, zeleninový nebo oba :-)
  Tělo se krásně pročistí...

  Zdarma pro registrované.

  Pojď se hecnout a zkusit otestovat své tělo... Budeš překvapený co podá za 30 dní za výkon :-) Jdeme na posilko s vlastní váhou a procvičíme celé tělo! Juhůůů

  Určeno pro: muži

  Zdarma pro registrované.

  Pojď se hecnout a zkusit otestovat své tělo... Budeš překvapená co podá za 30 dní za výkon :-) Jdeme na posilko s vlastní váhou a procvičíme celé tělo! Juhůůů

  Určeno pro: ženy

  Zdarma pro registrované.

  Léto se blíží rychlostí větru a my musíme zamakat!!!
  Ale na konci toho všeho budeme spokojení a sebevědomí.
  Pojďte se se mnou TĚŠIT DO PLAVEK...
  Výzva je určená pro všechny co chtějí shodit nějaké to přebytečné kilečko a zároveň souměrně zpevnit postavu.

  Zdarma pro registrované.

  Mít pevnej zadek a luxusní nožky, kdo by nechtěl?
  Výzva je výzva, tak žádné výmluvy a odklady, prostě si vytiskni odškrtávací tabulku, do pozadí si pusť naše video, kde dřepujeme s tebou a rozjeď to s námi naplno!
  Tak schválně, kdo to dá s námi až do konce???
  A POZOOOOR-jedou ženský i chlapi...juhůůůů

  Zdarma pro registrované.

  Výzva ZÁDA + BŘICHO je vhodná pro chlapy i ženy.
  Záda nás nejčastěji bolí, takže je pojďme hezky naposilovat. No a bříško??? Kdo by ho nechtěl mít krásné?
  Jdeme DŘÍT :-)!!!

  Zdarma pro registrované.

  Dámy, slečny, ženy, dívky! Opět jsem si pro vás připravila pošušňání:). Takže si mě koukejte vytisknout a brát si mě od teď s sebou všude. A já za to zpružím vaše svaly na zadečku, celých nohách včetně vnitřní strany stehen a lýtek. Dále luxusně procvičíme břicho a boky.

  Zdarma pro registrované.

  Pánové pojďte zamakat na vašem středu těla, ramenou, bicepsech, hrudníku a zádech. Tímto stručnym, ale účinným kruháčem vás provede Marťas.

  Zdarma pro registrované.

  Tuto výzvu teď jedu do půlky prosince. Nenech mě v tom a pojď se překonávat se mnou. Je určená na problémové partie, na konci výzvy Tě čekají krásné nožky ze všech stran, pevný zadek a o poznání úchvatnější bříško.

  Zdarma pro registrované.

  Tato výzva je určená pro VŠECHNY pač můžete cvičit kdekoli a kdykoli.

  Takže už žádné vymlouvání, že na cvičení nemáte čas, prostor, možnosti...

  OKEJ?... just do it!!!

  Zdarma pro registrované.

  blogujeme

  náš tým

  podpoř nás

  spolupracuj s námi

  často kladné dotazy

  facebook

  Online a offline výzvy

  Služby

  Články

  kalendář akcí

  fotosoutěž

  osobní profil

  registrace