O mně

Ahoj,

jmenuji se Monika a jsem moc ráda, že jsem se mohla stát součástí skvělého kolektivu tohoto úžasného projektu "30ti denní výzva"
Ve zkratce něco o mě:
Od mala jsem milovala hudbu a asi v pěti letech jsem se začala učit hrát na housle. Když mě vzali do smyčcového orchestru, byla jsem nejšťastnější na světě. Postupem času jsem ale začala pociťovat, že mi chybí pohyb. Bohužel nelze dělat mnou vybraný sport a hudbu zároveň a já se rozhodla pro tanec. Později jsem se nadchla pro taneční akrobacii a fitness. Začala jsem závodit ve sportovním Cheerleadingu (roztleskávačky), několikrát po sobě jsme vyhrály mistrovství ČR a podívaly se i na mistrovství Evropy. Při studiu VŠ jsem si dodělala trenérskou licenci a začala trénovat svůj tým.
Pár let jsem pracovala ve svém oboru (finance, audit, ekonomika) a sport dělala pouze ve volném čase. Došlo mi, že práce v kanceláři mě momentálně nenaplňuje a rozhodla se pro změnu.

Člověk se v životě setká s lidmi, kteří mohou říkat, že Tvé úsilí nemá cenu. Ale nikdy není pozdě, začít se učit něco nového a pracovat na sobě. A má to cenu, když Tě to dělá šťastným. :)


Výzvy se mnou

Znáte nás z médií