Moje moto
Jen chtít nestačí.

O mně

Ahoj, já jsem Pavel a mám na starosti programování a správu webu, další technický vývoj, plánování rozvoje a taktéž se podílím na natáčení výzev jako kameraman.

S Marikou jsem se potkal před mnoha lety na jednom workshopu Itálii, kde ona dělala vizážistku a já fotografa. Slovo dalo slovo a já ji nabídl spolupráci, že ji z její jednoduché statické webové stránky udělám něco, co bude fungovat samo, budou se lidé moci registrovat a také jsem takovým duchovním otcem fungování online výzev ... A tak v červnu 2013 spouštíme první stránky a po prázdninách spouštíme první online výzvu Jedu online s Marikou. V té době byla 30ti denní výzva pouze já a Marika, takže jsem služebně nejstarší a vlastně i věkově nejstarší muž ve výzvě

Hlavní motivací pro moji práci je pomoci lidem, je naprosto skvělé, když nám lidé děkují, posílají fotky proměny a díky nám vedou šťasnější a zdravější život. Naší vidinou do budoucna je nejen nabízet další skvělé výzvy, ale udělat z lidí na našem webu větší spřátelenou komunitu, dělat osvětu zdravé výživy ... ale to je ještě práce na mnoho mnoho let.

Mezi mé hlavní koníčky patří vlastně má práce, protože z mých koníčků se má práce vytvořila - a to je akvaristika a aquascaping, programování a fotografování. Mimo práci se nejvíce věnuji rodině a hlavně dceři.

Už hodně dlouhou dobu se řídím motem, že nic není nemožné, ale také více zjišťuji, že bych ho měl rozvinout o to, že mnoho věcí chce čas, píli a vydržet to A totéž přeji i výzvřům - nevzdávejte to, každý jsme jiný, vydržte a hlavně se nestresujte! Žijte spokojeně s tím co máte a dělejte vše proto, abyste svůj šťastný život prožívali den po dni ještě lépe.

Znáte nás z médií