Moje moto
Když něco děláš, dělej to pořádně.

O mně

Čusíček, já jsem Marťas a jsem tady pro to, abych ti dal pořádně do těla! A to jak trénink, tak stravu.

Ve výzvě vymýšlím s mojí nejdražší Maričkou (a dalšími členy týmu) cvičení a jídelníčky a jsem ten, kdo chce, aby byly tréninky tvrdší a strava striktnější. Vím, že to zní tvrdě, ale věř mi, je to pro tvoje dobro. Naštěstí pro tebe mě Marička vždycky včas zabrzdí a výsledek je ten, že se výzvy dají zvládnout.
Od mala jsem se potřeboval hýbat. Zkoušel jsem všechno možné. Judo, turisťák, skate, ale nejdéle jsem zakotvil u tančení latiny, která mě opravdu chytla a přišly i úspěchy. Pak jsem zblbnul, nechal latiny, vrátil se ke skejtu, zkoušel snowboard a po nějaké době i cvičení v posilovně. No a tomu se teď věnuju i závodně a tahle záliba mi pomáhá zjišťovat o svém těle pořád nové věci, které ti pak můžu předávat.

V tuhle chvíli prožívám opravdu naplněné období, protože mám vedle sebe toho pravého člověka, se kterým se směju, pracuju a vychovávám našeho úžasného syna Nikolase. Hádáš správně, je to moje Marička! Přeju tobě, sobě i všem lidem na planetě, abychom se měli úžasně a všichni si navzájem přáli jen to dobré a měli se rádi. Protože jedině láska nás všechny může zachránit!


Výzvy se mnou

Znáte nás z médií

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.