O mně

Moc mě těší, jmenuji se Jana Najbrtová. Jsem lektorka jógy se zaměřením na hatha a tantra vinyasa jógu, dle himalájských mistrů (Sri Vidya - nejstarší linie jógy). Jógu dělám od dětství a je nedílnou součástí mého života. Miluji její hloubku, to jak nás odhaluje, dodá energii i zklidní. Studuji ji teoreticky i prakticky doma i v zahraničí. Absolvovala jsem kurzy zaměřené na fyziologické provedení ásán u IQ Pohyb (200 H), hatha a tantra vinyasa jógu v Indonézii u Zuna Yoga (500 H), jógu a jógovou terapii na FTVS UK( 3 roky) a spoustu dalšího. Ve své praxi lektorky využívám často terapeutické upotřebení jógy. Na svých studiích i na tvorbě lekcí a programů spolupracuji se specialisty z oblasti západního i východního lékařství. Mé lekce naživo i online jsou tak i ve větším počtu vhodné pro každého.
Ráda bych vás pozvala, abyste se ke mně připojili a společně se mnou se vydali na cestu sebepoznání.

Věnuji se především učení soukromých lekcí a tvorbě programů pro zlepšení výkonnosti v práci i ve sportu a zlepšení flexibility především u sportovců či instruktorů. Často mám jógové workshopy po celé republice, učím lektorská školení a pořádám jógové pobyty po celém světě, takže kdybyste se někdy chtěli někam se mnou podívat ráda vás vezmu s sebou :)

Na skupinových lekcích mě můžete potkat v Karma Yoga studiu, Yoga Shale Karlín nebo třeba v Holmes Place. Aktuální rozvrh je na mých stránkách.

Mimo práci miluju procházky a výlety s manželem a naším pejskem. Ráda si čtu, plavu, chodím na crossfit a medituju. Prostě si užívám život v celé jeho kráse :)

Fotogalerie


Výzvy se mnou

Znáte nás z médií