UPOZORNĚNÍ: prodej klubu skončil - již není v nabídce.

KLUB
30ti denní výzvy

Online cvičení na doma.

Každý týden minimálně 3 tréninky pro zlepšení tvé postavy a zdraví.

Jako člen klubu si můžeš využít Vyvážený jídelníček zcela zdarma.

Již od 249 Kč měsíčně

Pro koho je KLUB?

Myslíš to s cvičením opravdu vážně?

Chceš cvičit pravidelně v bezpečí domova a udržovat se ve formě?

Chceš ušetřit čas i peníze?

ANO? Tak neváhej - KLUB je přesně pro tebe!

Chci se stát členem klubu

Co získám během členství v klubu?

🎞 skvělá cvičící videa
🍴 vyvážený jídelníček
🥇 radost z pohybu
% zvýhodněné ceny dalších výzev
zdarma vyvážený jídelníček přesně na míru
@ přednostní odpověď od naší technické podpory

Srovnání předplatného

Veškeré výhody jsou platné po dobu zaplaceného předplatného.

Zvol si délku předplatného:

S čím musím počítat?

 • předplatné KLUBu aktivuješ jednoduše objednávkou výše, stačí si jen vybrat, na jak dlouhé období chceš platit
 • KLUB můžeš objednat jen jako registrovaný(á), před objednáním se budeš muset přihlásit do svého účtu nebo se nejdříve zaregistrovat.
 • po objednávce vložíš svoji kartu do platební brány Gopay, nemusíš se ničeho bát - platební brána splňuje nejpřísnější bezpečnostní standard
 • po první platbě se ti aktivují všechny výhody
 • výhody budeš mít dostupné po celou zaplacenou dobu; automaticky se ti bude platnost obnovovovat další platbou vždy poslední den aktivního období předplatného. Obnovu můžeš kdykoliv zastavit - výhody můžeš čerpat až do konce zaplaceného období.
 • měsíční předplatné odpovídá 30 kalendářním dnům; čtvrtletní odpovídá 90 kalendářním dnům

Často kladené dotazy

  Náš klub je opravdu pro každého - i toho, kdo s námi ještě nejel žádnou výzvu. Pro naše výzvaře je klub nejlepším společníkem na období, kdy člověk potřebuje zvolnit od rychlého hubnutí ale stále s programem, aby nevypadl z formy - v přestávce před další výzvou a nebo pokud již je člověk spokojený a chce se postupně zlepšovat tréninky a zdravě vyváženě se stravovat.
  Nikoliv, klub je zcela nová samostatná služba a přináší ti vše co najdeš v tabulce výše. Náhrady a nebo recepty k výzvám neobsahuje (ty si můžeš dokoupit v balíčku VÝZVA+ přímo od jídelníčku své výzvy, pozn. každá výzva neobsahuje recepty nebo tréninky navíc, před zakoupení se vždy seznam, co ti objednávaná služba nabízí).
  Pro plné využití služeb klubu - tréninků, vyváženého jídelníčku nebo živých vstupů nemusíš mít žádnou z našich výzev, stačí mít aktivní zaplacené předplatné tohoto klubu.
  Stačí zde ve svém profilu ukončit prodlužování předplatného a k poslednímu zaplacenému dni služba zanikne. Provést změnu můžeš nejpozději den před koncem probíhajícího předplatného.
  Pokud nebudou na kartě peníze nebo se z jakéhokoliv jiného důvodu neprovede platba (třeba přečerpání limitu), zkusíme ještě v dalších 2 dnech platbu provést a předplatné prodloužit; pokud se platba nepovede nastane podobná situace, jako u ukončení - služba automaticky zanikne vypršením zaplaceného období; v případě zájmu lze předplatné kdykoliv znovu objednat a tím získat zpět všechny výhody.
  Předplatné může zaniknout pouze na konci zaplaceného období nebo v rámci smazání účtu; období, kdy výhody předplatného nevyužíváš nijak nekompenzujeme - nevracíme peníze.
  Předplané je fixováno na účet, na kterém bylo objednávno - nelze převádět nebo darovat.
  Předplatné nelze pozastavovat - platí po placenou dobu.
  Nevztahuje, přesto pokud ti klub "nesedne", vrátíme ti po nové objednávce peníze, pokud o zrušení požádáš maximálně do 5 dnů od zaplacení. Tato nabídka se nevztahuje na opakované automatické prodloužení, nelze žádat o vrácení peněz po automatickém prodloužení - nastavení zda bude nebo nebude klub automaticky prodloužen máš plně ve své moci v nastavení.
  Akční cena se vždy vztahuje na první období předplatného. Následné období se vždy účtuje již v plné ceně bez slevy z objednávky.

* členství NA ZKOUŠKU je limitováno pouze na jeden nákup na jednu registraci, nelze objednat opakovaně. Nebude-li předplatné během zkušebního období ukončeno, automaticky se převede na měsíční předplatné; lze změnit nejpozději den před vypršením platnosti i na jiné období. Během zkušebního období není k dispozici zvýhodněná cena na výzvy.