Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.
 • časovač
 • náš tým
 • podpoř nás
 • spolupracuj s námi
 • nápověda
 • obchodní podmínky
 • daruj voucher
 • Články 30ti denní výzvy

  Štědrovečerní menu [Zdraví]

  Připravili jsme pro vás několik super receptů, dobrou chuť!

  Soutěž - adventní fit kalendář [Události]

  Vánoční atmosféra je tu a co k Vánocům patří? No přeci dárky. Připravili jsme si pro vás ADVENTNÍ FIT KALENDÁŘ.

  5 nejlepších cviků na kulatý zadeček a pevné nožky []

  Jednoduché a velmi efektní cviky s 30ti denní výzvou pro každého.

  Celulitida [Zdraví]

  Celulitida - neznám ženu, která by tohle slovo neslyšela. Obávaná příšera - kam se na ní hrabe Godzilla :-) Pomerančová kůže, která se může objevit i ve velmi brzkém věku.

  Sama ve fitku aneb Jak se cítit dobře ve fitku, i když nemám pojem o tom, co tam mám dělat [Zdraví]

  Tak jo, dala jsem si předsevzetí, že to tentokrát prubnu a začnu navštěvovat fitko. Už jen při cestě tam se cítím, jak fitness bikiny 2017 a cejtím, že lidi kolem mě to na mně pozorují.

  Milujeme svoje tělo [Zdraví]

  První láskou bývá maminka, postupně je to Jiřík nebo Anička ze školky a časem se dostaneme až k vysněnému protějšku. Milujeme své čtyřnohé miláčky, své děti, své rodiče, život je plný lásky. Ale milujeme i sami sebe?

  Co budeš dělat až zhubneš [Zdraví]

  Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, co udělám, až budu u cíle. Nebo spíš co ostatní chtějí dělat, až budou u cíle. Já to vlastně vím naprosto přesně – nebudu dělat NIC.

  Jak nahrazovat potraviny [Zdraví]

  Často se ptáte, jak nahradit to, či ono. Někdo nahrazuje kvůli potravinovým alergiím, někdo z etických důvodů, někdo má zkrátka jen rozmlsaný jazýček. Jak se naučit potraviny z jídelníčků nahrazovat?

  Motivace [Zdraví]

  Motivace není nikdy dost. Motivují nás lidé tím, co dokázali. Motivují nás naši příbuzní a lidé v našem okolí. Motivaci potřebujeme téměř ke všemu.

  Kdy se měřit a kdy vážit [Zdraví]

  Není nikdo, kdo by se v době, kdy se snaží zhubnout, nezeptal: „Jsou mi větší kalhoty, ale váha se vůbec nepohnula, jak je to možné?“ nebo „Cítím se lépe, i v zrcadle se vidím hezčí, ale váha stojí, jak to?“ A tak všelijak podobně.

  Chilli a jeho vliv na hubnutí [Zdraví]

  A máme tady něco opravdu HOT. Něco pořádně peprného. Něco, co umí podráždit nejen naše chuťové buňky, ale rozechvěje i vášně a touhy. Je to koření, díky kterému jsme zdravější a cítíme se skvěle. Nejen proto, že tato zázračná paprička umí nastartovat naši cestu ke krásnější postavě – CHILLI.

  Mám nadváhu aneb začínáme od začátku [Zdraví]

  Toto svěží dílko je psáno na přání. Na přání těch, kteří mají obavy stát se členem skupinky, která holduje zdravému životnímu stylu. Nebo v ní jsou, ale mají obavy se ptát, protože poslední dobou je tendence zesměšňování čím dál častější. Také je pro ty, co nemají trpělivost neustále bojovat s videi nebo kalorickými tabulkami, ale pomocnou ruku potřebují.

  Rozhovor s vítězkami proměny za rok 2014 [Události]

  Od vyhlášení výsledků soutěže uplynula už nějaká doba – svět se ponořil do několika odstínů šedi, ale my jsme nelenili. Rozhodli jsme se Vám přinést rozhovor s vítězkami naší soutěže, které uplynulý rok měnily svůj životný styl, rozhodly se pro 30ti denní výzvu a nakonec obě skončily v soutěži na prvním místě – jsou to Katka a Pavla.

  Spánek a jeho vliv na hubnutí [Zdraví]

  Dalo by se to říci jednoduše. Kdo dobře a tvrdě spí, ten nemá po nocích čas navštěvovat ledničku. A ani na to tajemné světýlko za dvířky myslet. Zase tak jednoduché to ale není...

  Hledáme lektory/ky cvičících lekcí pro 30ti denní výzvu [Události]

  Hledáme veselé, usměvavé, pozitivně naladěné lektorky a lektory k natáčení cvičících lekcí, které budou probíhat v Praze přibližně 1x týdně dle domluvy.

  Syrové vs. vařené [Jídlo]

  Víte, jak se změní váha příloh nebo masa po uvaření? Když vezmeme 100 g syrových špaget, po uvaření už to nebude 100 g – nasáknou totiž vodu. Jak to tedy funguje? Nejen naše krásné vlasy nabývají na objemu, ale také přílohy.

  JEDU 30TI DENNÍ VÝZVU! [Události]

  TO JE NOVÁ SOUTĚŽ O MEGAAAA CENY V HODNOTĚ 100.000,-

  Alkohol a jeho vliv na hubnutí [Zdraví]

  Dáte si rádi skleničku? Jedno, dvě nebo pět piv? Rádi chodíte posedět a neodmítnete příležitost popít na každé společenské události?

  Dietníček - 10. týden [Dietníček]

  Tak jsem přišla na to, že za všechno můžou hlavně ty potraviny tady, že jo. Protože sehnat něco zdravýho je dost náročný.

  Dietníček - 9. týden [Dietníček]

  Rozhodla jsem se, že až dojedeme k moři, budu chodit každý ráno běhat.

  Dietníček - 8. týden [Dietníček]

  Už na to nemám nervy! Všichni okolo mě hubnou a já furt přibírám. A to se fakt snažim.  Dobře, občas omylem sním smažák nebo čokoládu, ale to je fakt výjimečně.

  Dietníček - 7.týden [Dietníček]

  Tak ta dieta, co jsem minule našla a psala jsem o ní, vůbec nefunguje. Jsou to samý lži! Místo abych zhubla a byla ze mě luxusní kočička, přibrala jsem další 2kg! Dělená strava fakt nefunguje. A to jsem si to jídlo rozdělila fakt dobře

  Dietníček - 6. týden [Dietníček]

  Měsíc. Měsíc, co jsem začala držet diety a zdravej životní styl. Z plánovaných 10 kg potřebuju zhubnout už jen 13 kg.

  Dietníček - 5. týden [Dietníček]

  Tak pozor! Mám dole 4 kg! Takže už si můžu pomalu začít dělat fitness kurz na trenéra. Jsem fakt dobrá. Jsem prostě řízek. Ale dietní řízek. Jako ten přírodní plátek, myslim. 

  Dietníček - 4. týden [Dietníček]

  Zjistila jsem, že všechny diety, které jsem doposavaď držela, jsou na nic. Nefungujou! Takže na to musím úplně jinak. Chce to víc pohybu. Prostě jo!

  Dietníček - 3. týden [Dietníček]

  Takže v pondělí jsem úspěšně začala s další dietou a to je moje třetí. Z týhle poslední se totiž aspoň najim. A taky jako správná fitnessačka jsem se rozhodla, že začnu pravidelně cvičit, takže chodím pondělky a čtvrtky do místního Sokola na spalování kalorií s Dášou.

  Dietníček - 2. týden [Dietníček]

  Ze zeleniny, ovoce, tvarohů a dalších moderních dietních potřeb mi zbyly jediný vločky, protože ty totiž ještě neprošly! Takže jsem musela jet znovu od pondělí další, jinou dietu.

  Dietníček - 1. týden [Dietníček]

  Tak jo. Prostě jo. Teď už to dám. Já na to mám! Už nechci vypadat jako prasopes v přechodu, ale jako luxusní kočička. Něco jako ty holky v přehlídkách Victorie Secret.

  Přibírání [Zdraví]

  O čem bude řeč? V dnešní době se hlavně hubne – povídáme si o tom v práci i doma, vidíme to v časopisech, v reklamách i na sociálních sítích. Ale pak se objeví někdo, kdo rachtá kostmi a nechce dál poslouchat výsměch okolí. „Jsi jak drát do betonu.“ „Najez se!“ „Nemáš ty nějakou tu nemoc?“ „Jsou ti vidět kosti.“ „No fůůůůj!“

  Chodím, chodíš, chodíme [Cvičení]

  Chodíš, chodím, chodíme – do obchodů, na úřady, do školy nebo do práce, jsme stále v jednom kole. Spočítali jste si někdy, kolik kilometrů ujdete během dne? Možná by Vás překvapilo, kolik kroků naděláte jen obyčejným pobíháním po bytě - tu pověsit prádlo a tu zase běžíte s košem.

  Smažení a druhy olejů [Jídlo]

  Poslední dobou je to ve vzduchu stále častěji - na čem smažit, co smažit, v čem smažit. Také tápete? Pojďme si to trochu přiblížit.

  Cvičení pro nastávající maminky [Maminky]

  Není tomu tak dávno, co jsme se po rodinné radě rozhodli mít třetí štěstí v domě (po rybičkách a kocourovi spíše několikeré štěstí). A protože jsem aktivní maminka a snažím se udržovat v kondici, rozhodla jsem se podělit se s Vámi se svými myšlenkami.

  Jak na zadržování vody [Zdraví]

  Známe to všichni – cítíme se oteklí, už brzy ráno jsme unavení, bez energie a nic nás nebaví.

  Krásná lýtka [Cvičení]

  Dneska to bude spíše o nás ženách, neznám totiž moc mužů, co by na svých lýtkách nějak lpěli. Pravděpodobně, když natáhnou ty kraťasy, je jim jedno, zda jsou jejich lýtka krásná, pevná a útloučká. My ženy ale chceme, aby v těch mini a dalších velikostech sukní vypadala naše lýtka přímo božsky, a tak se podíváme na lýtka zblízka.

  Nejvhodnější čas na cvičení [Cvičení]

  jedna z velice častých otázek je ta: „Kdy mám cvičit?“ Je nejvhodnějším časem ráno ve 4 nebo v pravé poledne? Co teprve večer a opravdu spalujeme tuk pokaždé?

  Mega soutěž proměn 2016 [Události]

  Tak konečně je tady… co?? No den kdy se zúročí tvoje snaha a píle :-) Poctivě jsi makal/a? Máš za sebou změnu, na kterou jsi fakt pyšná/ý? Pošli nám ji a vyhraj jednu ze super cen.

  Tabata - únorová výzva [Cvičení]

  dnes si povíme o jednom z nejnáročnějších, nejtěžších ale zároveň nejefektivnějších cvičení. Jedná se o Tabata trénink, takového malého předchůdce dnes velmi populárnímu HIIT cvičení, o kterém si zde také budete moci přečíst.

  Bříško po porodu a strie [Maminky]

  Když se člověk po porodu vzpamatuje a sžije se s novým človíčkem v domě, stejně jako se spoustou nových situací, tak se potom nějak stihne podívat i do zrcadla...

  Cvičení na vnitřní stranu stehen [Cvičení]

  Další z řady bojů nás dam jsou vnitřní stehna. Co si budeme povídat, vnitřní části stehen jsou jedno z nejčastějších témat. A když se sejde pár holek, co právě „cvičí“ s kily, tak tato obávaná partie přijde jistě na přetřes.

  Co nám říká naše tělo pomocí chutí [Jídlo]

  Povíme si, co nám říká naše tělo, když už si na nějakou potravinu nebo pochutinu vzpomene – čím ji nahradit, abychom naše chutě pomalu proměnili za zdravější. A poslechli svůj „chrám,“ co mu chybí k naprosté dokonalosti a kráse.

  Proměna 2014 - shrnutí [Události]

  Uděláme si procházku po našich vítězích, a co si vlastně odnesli. Na začátek bych Vám ráda ale představila o čem je vlastně řeč a jak celá ta mise probíhala..

  Začínáme běhat [Cvičení]

  Venku je ale počasíčko, že? Taky vám už cukají nohy? Někdo je už kovaným běžcem, ale spousta z nás (včetně mě – dlouze jsem sbírala informace od všech svých kamarádek a kamarádů běžců) běhá tak maximálně na veřejnou dopravu.

  Reportáž z výhry - Salon Tomáš Arsov [Události]

  Ráda bych se s vámi podělila o zážitek ze své výhry v Proměně s 30ti denní výzvou (pokud si na mou proměnu pamatujete, byla to ta „Jak mamba o svá kila přišla.“)

  Jak se stravovat při noční směně? [Jídlo]

  Zaznělo tu pár dotazů na rady, jak je nejlepší se stravovat, když máte různé směny. Pokud jde o ranní směnu, tam snad není problém. V odpolední směně by také neměl být problém. Stravujete se normálně....

  Superpotraviny - superfoods [Jídlo]

  Superpotraviny neboli superfoods jsou dneska už pojem, drží se na žebříčku oblíbenosti celkem dlouho, a to nejen u vitariánů, kteří fandí potravinám ve své původní organické, syrové formě. Avšak stále neexistují žádná pravidla, kritéria, či právní formulky, jak takovou potravinu vlastně označit.

  Tajemství červené řepy [Jídlo]

  Hned na úvod vypálím jednu historku, můj muž vždy říká, ať hlavně nikomu ty své historky nevyprávím, ale já se někdy neudržím..

  Pitný režim - vezmeme to od podlahy [Zdraví]

  Taky jste jako děti hráli hru „samá voda“ ? Někdo schová předmět, a pak hledající podporuje v hledání hlášením „tajné šifry“ samá voda – přihořívá – hoří..

  Zdravé pečení a mlsání [Jídlo]

  Krásný den Vám přeji, taky rádi mlsáte? Rozvášní Vás dort ve výloze cukrárny, ukápne Vám slina při zhlédnutí babiččina tácku s cukrovím? Bojíte se, že tohle by rozjelo žravou, a tak si raději nevezmete a tiše v koutě přemýšlíte o nesmrtelnosti chrousta s rukama v klíně?Krásný den Vám přeji, taky rádi mlsáte?

  Skořice a její blahodárné účinky - nejen na hubnutí [Jídlo]

  Skořice – kdo by ji neznal, pro mě je asi nejznámější ze směsi na palačinky – kdy babička i maminka míchala cukr se skořicí, a pak jsme si tím sypaly jako dítka lívance a palačinky a mezi zoubky to parádně křupalo.

  Cvičení a kojení z vlastní zkušenosti [Maminky]

  Dost často se nás ptáte, a tak jsem ráda, že nám Mamba, zkušená maminka, napsala krásný článek, se kterým můžeme jen souhlasit. Článek je napsaný z vlastních zkušeností a né na každého působí vše stejně, takže se vždy poraďte s vaším lékařem a se svým tělem.

  Rozhovor s ATOMem. [Události]

  Přinášíme Vám rozhovor s naším kamarádem, který nedávno dokončil Sacharidové vlny 110+ a díky nám se připravil na svůj den D. Tomáš, také člen Walda Gangu, velký chlapák, a tak trochu i zvířátko s přezdívkou ATOM nám zodpověděl pár otázek.

  MŮJ PŘÍBĚH aneb JAK VZNIKL PROJEKT 30TI DENNÍ VÝZVA [Události]

  Zajímá tě jak jsem si šla pro hezčí tělo já a co z toho všechno vzniklo? Jestli ano, tak tě teď zvu na kukajdu do svého osobního života :-)

  Ohlédnutí za rokem 2013 [Události]

  Zde jsem si pro vás připravila takový výtah toho, co se událo během roku 2013 u nás ve 30ti denní výzv. Musela jsem projít všechny měsíce od založení stránek, takže jsem si s tím dala vážně práci....

  Novoroční sadomasochisté [Události]

  "Duben sedmdesát čtyři!" To není datum narození jednoho pětadevadesátikilového chlapíka, kterého pravidelně potkávám v sauně, ale jeho každoroční předsevzetí, kterému se všichni už jen smějeme. Možná nás letos překvapí, možná to dopadne úplně stejně jako loni.

  Svatopluk Vobejda o strongmanování, fitkování a sacharidových vlnách [Události]

  Hrozně bych si přála, aby se "svět" dozvěděl o všech, kteří dělají něco dobře a mají HLOUBKU. Pro mě je to zrovna tady Sváťa, kterého po očku sleduju a velice mě inspiruje a mám za to, že může i Vás.

  []
  blogujeme

  náš tým

  podpoř nás

  spolupracuj s námi

  často kladné dotazy

  facebook

  Online a offline výzvy

  Služby

  Články

  kalendář akcí

  fotosoutěž

  osobní profil

  registrace