Tak nám to jaro pěkně začalo – aprílové počasí se zkrátka vydařilo, chvílemi vánice, pak zase slunečno, pak kroupy, déšť a hned fujavice. Po světě létají nejen ptáci ale i různé předměty. No a do toho všeho nečasu, bychom Vám rádi ukázali, jak se vlastně loni dařilo našim Výzvánkům a nejen to, v rámci toho, že změníte své tělo, můžete taky vyhrát naprosto dokonalé ceny a užít si odměnu za všechnu tu dřinu (i když tou největší odměnou, je Vám Váš dobrý pocit a zdravé tělo).
Tak si tedy uděláme procházku po našich vítězích, a co si vlastně odnesli. Na začátek bych Vám ráda ale představila o čem je vlastně řeč a jak celá ta mise probíhala...

Kdo a co tedy vyhrál?

Na krásném prvním a společně i druhém místě se umístily dvě úžasné mladé ženy. Katka a Pavla (rozhovor s vítězkami si budete moci již brzy přečíst).

Katka si vybrala jako svou odměnu jahůdkový protein od firmy, s níž spolupracujeme. Protein má nejen výborné složení, ale taky chuťově nezklame. (poznámka autora článku – já jsem obdivovatel vanilky ale, co jsem zkusila jahůdku, nechci prostě jinak).

A jak vypadala proměna Katky? Vsadím se, že na tuhle luxusní proměnu si vzpomenete, protože vyrážela dech opravdu často.
(veškeré fotografie použité jako proměny jsou hlavní fotografie, které byly zveřejnovány u proměn)

Katka

Další v pořadí byla Pavla, která se taky umístila na báječném prvním i druhém místě (to se někdo má, hned zlato i stříbro – už chybí jen drahé kamení...)

Pavla si vybrala den princezny a taky si ho tak užila. Zaslala nám i své dojmy z výhry a my jsme moc rádi: Ahoj, jsem přímo nadšená :-)
Focení v ateliéru bylo úžasné. Konečně jsem se setkala s Marikou, která nás krásně nalíčila a upravila a poznala velmi příjemného pana fotografa Pavla. Také jsem se seznámila s prima kočkou Lenkou, maminkou 3 holčiček, která se přijela také fotit.
Celé focení probíhalo velmi přirozeně, super atmosféra a bezva lidi. I přesto, že jsem musela do Prahy přijet až od Kroměříže, tak to určitě stálo za to. Na pátek 13, budu vzpomínat celý život.
Ještě jednou bych chtěla všem z 30ti denní výzvy poděkovat i těm, co mi posílali hlasy. Splnil se mi sen, byla jsem na jeden den modelkou. Mám památku na celý život.
Měj se krásně

Pavla zabojovala tímhle výsledkem:

Pavla

Stejnou cenu si odnesla i slečna Lenka, která skončila na čtvrtém místě – podle úsměvů si jí užila minimálně stejně tak jako Pavla a my děkujeme za super setkání.

https://www.facebook.com/mzourek.pavel
https://www.facebook.com/30tiDenniVyzva

Společná fotografie týmu s holkami z focení a vítězná proměna Lenky:

Lenka

Na třetím místě se umístila Aneta, o téhle ceně jste si mohli i přečíst celý článek, protože ta holka slovy nešetří. Salon Tomáše Arsova je prostě malá pohádka a věřím, že každá z nás by si měla udělat minimálně jeden den v péči těch nejlepších v oboru. https://www.facebook.com/arsovinstitute

No a jak vypadala soutěžní proměna Anety?

Aneta

Pozooor – tohle umístění je legen – počkej si – dární.. Ano i muži s námi soutěží a cvičí, nebo správně jí, a že jim to jde. No posuďte sami, na pátém místě skončil díky Vašim hlasům Tomáš.

Tomáš

A jakou cenu, že si odnesl? Tomáš udělal radost své přítelkyni a to nemalou. Poukaz od firmy eshop-nehty na výběr zboží v hodnotě 1500kč. Na jejich stránkách najdete opravdu peckový výběr a byl by přímo hřích se tam nejuknout.


https://www.facebook.com/eshopnehty

Šesté místo si zasloužila Vlaďka – neváhala a sáhla po krabičkové baště od Box Food a pak nám k tomu napsala:

Ahoj, posílám slíbenou fotku krabiček, které jsem vyhrála v soutěži.
Jídlo je vynikající, domluva s firmou i rozvoz supr. Jsem moc spokojená :)
Děkuji ještě jednou.

https://www.facebook.com/pages/BOX-FOOD/192010727584511

A s jakým výsledkem na Vás zapůsobila?

Vlaďka

Sedmou příčku uhájila další Katka.

Katka

Vybrala si zase skvěle a to supr legínky od Colourness: napsala nám k nim i své dojmy..

Ahojky ahojky,
poslušně hlásím, že výhra v pondělí dorazila ;-).
Posílám fotečku legín, které jsem si na Colourness vybrala, zatím jsem je jen vyzkoušela před zrcadlem, protože mě navštívil bacil cecil, takže tento týden jsem cvičení dala k ledu... ale příští týden, to už bude jiná :-).
Hezký deeen, pa pa Katka

Máme radost, že dělají radost (mimochodem jako poznámku autora článku vkládám, že ty taky musím mít!!)

https://www.facebook.com/Colourness

Osmička – znám pár lidí, co mají osmičku za své šťastné číslo. A kdo se nám na něm umístil? Slečna Veronika si pohraje s balíčkem od sponzora Janina Zahrada.

Veronika

Určitě stojí i jejich stránky za zhlédnutí, i když Vám tam přímo neudělají make up – nebo vlastně kdeže, i zahrada a domeček může dostat novou fazonku.

https://www.facebook.com/janinazahrada

Devítku – snad nemá i devět životů, získala Zuzana. I ona si výhru zaslouží, protože na sobě mákla. Ten nejúčinnější spalovač tuků co znám - Ultra Cutter, který tě donutí začít se hýbat, i když máš zrovna po celodenní šichtě :-) Od 30ti denní výzvy a našeho partnera.

Více o těchto super doplňcích na https://30tidennivyzva.cz/doplnky/

(poznámka autora – bude to vypadat, že jsem pošuk ale ano i tady mám zkušenost a i za mě prostě supéééér)

A čím Vás Zuza tak dostala?

Zuzka

Stejnou výhru si odnesla i Markétka jež se umístila na jedenáctém místě – no pojďte se na ní juknout..

Markéta

Kulaté umístění si zasloužila Terezka. A zároveň taky jednu z báječných cen (poznámka autora - v Hotelu Golf jsem byla na večeři a byla jsem naprosto fascinována a chuťové buňky tančili ještě pár dní poté).

Terka s manželem si to jistě užili, na facebooku se objevily fotky které nadšeně sdílela a opět za 30ti denní výzvu musím říci, že s námi cvičí, vlní a jedí jen super milí človíčkové...

https://www.facebook.com/hotelgolfprague

Terka


No a poslední ceny jsme rozdaly Markétce, Sandře a Pavle.. Ceny pro hlasující od Adele´s - nádherné náramky vyráběné přímo dle přání zákazníka.

https://www.facebook.com/handmadenaramky

Saloos – super kosmetické balíčky.

https://www.facebook.com/SaloosOficialniStranky

Od Markétky máme i vzkaz..

Zdravím a moc děkuji za výhru. Oba náramky jsou krásné.
V příloze posílám vyfocené a přeju krásný den.
Markéta

ZDE MŮŽETE MRKNOUT NA VŠECHNY SOUTĚŽNÍ PROMĚNY I S JEJICH MOTIVACÍ A PSANÝMI TEXTY – PŘEDEVŠÍM KOUKEJTE NA 2014/12 https://www.30tidennivyzva.cz/promeny/top/

Závěrem bych ráda řekla, že každý kdo se zúčastnil je prostě borec, už jen ta odvaha jít s kůží na trh, musí být obrovská (ten pocit znám sama). Téměř vždy ale se za Vaším zveřejněním objeví minimálně jedna osoba, kterou vaše změna tak nakopne, že neváhá a vydá se tou novou cestou taky. Třeba si Vás vylepí na ledničku, možná se mu budete honit ve snech, že to jde.

Jste úžasnou motivací a to nejen Vy soutěžící… Věřím, že v dalším ročníku, se sejde opětovně ohromné množství hrdinů, co mají odvahu a kuráž, odhodlání, vůli, trpělivost a velkou jiskru a energii.

Děkujeme všem sponzorům, děkujeme Všem soutěžícím a samozřejmě i těm co hlasovali.

Všem z rodiny 30ti denní výzvy za 30ti denní výzvu moc děkuji a přeji mooooře propocených triček a spadlých kil.

Tým 30ti denní výzvy - Anet

Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Znáte nás z médií