Měsíc.

Měsíc, co jsem začala držet diety a zdravej životní styl.

Z plánovaných 10 kg potřebuju zhubnout už jen 13 kg.

Tenhle měsíc byl stejně takovej orientační hlavně. Jako abych se pořádně rozkoukala, zjistila co a jak a pak už byla úplně ready.

Rotoped od našich, jak jsem minule psala, je moc fajn.

Fajn věšák.

Ne, ale teď už fakt!

Dojedla jsem poslední borůvkovej koláč a zkoukla fotky proměn před a po. Jak ty holky hodně zhubly, znáte to, ne? A jako teď, teď jsem fakt odhodlaná do toho už jít na plno. Mám na to, sakra! Jo! Takže začnu tím, že si vyfotím postavu před.

Zas tak hrozný to není, jsou na tom i hůř. A hlavně, aspoň je za co chytit. A navíc jsou i modelky XXL a jsou fakt hustý. Dneska venku stejně prší, to je na nic, nemůžu běhat. Ale fakt bych jinak šla. Hlavně musim uklidit a vono při úklidu přece taky hubnete, tak to zabiju dvě tlustý mouchy jednou ranou. Fakt sem na sebe vobčas pyšná, jak mi to myslí.

Na dovolenou jedeme na konci srpna, to je ještě dost času. Navíc venku fakt furt prší a hlavně mám doma děsnej bordel, takže to budu uklízet víc dní a přitom budu hubnout.

Byla jsem teď nakupovat a moc hezkých věcí jsem teda nenašla.

Pokaždý si mě tam odchytne prodavačka (nechápu proč, asi má pocit, že jí to oblečení snim) a hláskem lehkým jak odtučněnej dresing se mě zeptá „Mohu Vám nějak pomoci?“

Samozřejmě že ona má velikost 10 a já vedle ní vypadám jako zaneprázdněnej brontosaurus v dietě. Ale už vím, co říkat. Tak to rozjedu a říkám, jak je těžký něco teď najít, že jsem těsně po porodu (8 měsíců přesně), jak jsem v těhotenství přibrala 50 kg a taky, že jsem zoufalá. Vopravdu hodně. Při mým štěstí je to mladá holka, takže neví pořádně vo co gou s těhotenstvím. Prvně teda dostanu děsný politování, pak odradím další asistentku prodeje na brigádě od toho mít děti a nakonec mi s těžkým a soucitným pochopení hledá oblečení velikosti stanu pro 3.

To, že jsem po porodu, budu používat i ve 40 letech.

Dobrý, co?

Ale teď už vážně.

Večer si zajezdím na kole a dám si salát.

Našla jsem teď fakt osvědčenou dietu a prej děsně funguje! Jdu do toho!

Mám hlad.

Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Znáte nás z médií