Zjistila jsem, že všechny diety, které jsem doposavaď držela, jsou na nic.

Nefungujou!

Takže na to musím úplně jinak.

Chce to víc pohybu. Prostě jo!

Tak sem se hecla, a že půjdu teda běhat. Sama. Stáhla jsem si songy, který mě jako budou podporovat a vrhla jsem se na to. Koupila si drsný legíny na běhání – bohužel ve výsledku jsem v nich vypadala jako zkroucená larva v poslední fázi vývoje, ale to mě neodradilo.

Říkala jsem si, že když mě uvidí lidi běhat, řeknou si „ta je dobrá, že běhá“ a jakože mě úsměvem podpoří. Vono mezi námi to vypadá prostě dost divně, když běží tlustošpek jako já šnečím stylem a dejchá u toho jak zdegenerovanej bernardýn. Každopádně sem věděla, že do toho prostě jdu.

Přítel se se mnou vsadil, že to určitě nedám a neuběhnu ani 2 km a tak, aby mi věřil, poprosil mě, abych si stáhla aplikaci, co Vám změří, kolik jste toho uběhli. Ok, nou problem koloušku.

Ale budeš litovat, že ses vsadil.

Hrdě jsem si to nainstalovala, vsadila se o pravidelný týdenní úklid a jako bonus jsem požadovala prstýnek z Pandory, kterej si už dlouho chci pořídit, protože je fakt boží.

Souhlasil. 

A tak jsem vyběhla.

Běžela jsem asi 15 minut a pak padla u stromu.

Myslela jsem, že se blíží moje poslední hodinka a celej život se mi ve vteřině odehrával před očima.

Nakonec jsem to přežila, jenže jsem uběhla jen 1,1 km. A to mi na výhru nestačilo.

Začala jsem zmatkovat a okamžitě vymýšlet jak to udělat, abych prostě neprohrála. Síly mi už bohužel nestačily a tak mě po chvíli napadnul fakt neskutečnej nápad hodnej Nobelovky. Ta aplikace to dělá podle toho, jak s tím telefonem běžíte, že jo a protože já už nemůžu, využiju někoho jinýho.

A využiju našeho psa!

Přiběhla jsem (došla) domů, venku se ještě polila trochou vody, hodila rozcuch a zamířila ke dveřím. Věděla jsem, že pes mě bude vítat a přítel mi řekne, ať ho rovnou vezmu na zahradu a taky se tomu tak stalo. Na zahradě jsem Rokymu připevnila mobil kolem obojku a nechala ho běhat. Asi po 10 minutách jsem usoudila, že už toho bude mít naběháno dost a mobil mu sundala. Miláček mi naběhal dohromady 2,7 km a já šťastná jak výherce

Prostřena letěla domů.

Přítel už čekal a hned ho zajímalo, kdy prej začnu s úklidem. Že jsem to nemohla stihnout za 20 minut uběhnout. Sorry bejby, ale lux a pračka je támhle.

Nemohl tomu uvěřit a dost naštvaně mi povídá, že to není možný a ať mu půjčím telefon, že se na to musí podívat.

Začala jsem mu říkat, jak je hnusnej a že mi nevěří, že mi vůbec nefandí a ať mě nechá bejt už. Začal se mi omlouvat, že to tak nemyslel, že mi jako fandí a věří mi, jen ho štve, že prostě prohrál a furt si prohlížel ten výsledek z běhání. Odešla jsem naštvaně do koupelny a řekla mu, že za tohle si uvaří sám. Pak jsem se tajně radovala, jakej jsem frajer libovej.

Jenže najednou slyším dost výrazné „ LÁSKO?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!“.

Tak vylezu a naštvaně říkám, jestli jako chce ještě něco, něják mě ponížit nebo tak, ale to držel telefon a mával mi s ním před oči.

A víte co tam bylo?!

MAPA!!!

Mapa toho, kde jsem běhala a taková velká žlutá čára, jak běhám okolo stromu rychlostí šavlozubýho tygra.

Jsem v trestu.

Doma se se mnou nikdo nebaví.

A uklízím teď furt jenom já.

MÁM HLAD!

Život není fér!

Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Znáte nás z médií