Články 30ti denní výzvy

Všechny články

Hledáme lektory/ky cvičících lekcí pro 30ti denní výzvu [Události]

Hledáme veselé, usměvavé, pozitivně naladěné lektorky a lektory k natáčení cvičících lekcí, které budou probíhat v Praze dle domluvy.

Váží jen 100 gramů! Reebok uvádí své nejlehčí běžecké boty. [Události]

Reebok dál mění běžecký svět. Značka, která už v roce 1890 vyrobila první atletické tretry, představuje další velký mezník ve sportovní výbavě: závodní boty Floatride Run Fast Pro, které váží pouhých 100 gramů! Spolu s nimi uvádí na trh i tempovou obuv Floatride Run Fast.

Na pražské náplavce zakotví loď s unikátním gymem! [Události]

Reebok promění Náplavku v epicentrum funkčního tréninku, Les Mills, jógy, CrossFitu i běhu! Od 7. srpna do 4. října bude na vltavském nábřeží kotvit Reebok Experience Store. Na této unikátní lodi najdete sál pro cvičení, obchod s prémiovým vybavením, ale také chill out zónu s prostorem pro zajímavé workshopy.

Rozhovor s vítězkami proměny za rok 2014 [Události]

Od vyhlášení výsledků soutěže uplynula už nějaká doba – svět se ponořil do několika odstínů šedi, ale my jsme nelenili. Rozhodli jsme se Vám přinést rozhovor s vítězkami naší soutěže, které uplynulý rok měnily svůj životný styl, rozhodly se pro 30ti denní výzvu a nakonec obě skončily v soutěži na prvním místě – jsou to Katka a Pavla.

Hledáme lektory/ky cvičících lekcí pro 30ti denní výzvu [Události]

Hledáme veselé, usměvavé, pozitivně naladěné lektorky a lektory k natáčení cvičících lekcí, které budou probíhat v Praze přibližně 1x týdně dle domluvy.

JEDU 30TI DENNÍ VÝZVU! [Události]

TO JE NOVÁ SOUTĚŽ O MEGAAAA CENY V HODNOTĚ 100.000,-

Proměna 2014 - shrnutí [Události]

Uděláme si procházku po našich vítězích, a co si vlastně odnesli. Na začátek bych Vám ráda ale představila o čem je vlastně řeč a jak celá ta mise probíhala..

Reportáž z výhry - Salon Tomáš Arsov [Události]

Ráda bych se s vámi podělila o zážitek ze své výhry v Proměně s 30ti denní výzvou (pokud si na mou proměnu pamatujete, byla to ta „Jak mamba o svá kila přišla.“)

Rozhovor s ATOMem. [Události]

Přinášíme Vám rozhovor s naším kamarádem, který nedávno dokončil Sacharidové vlny 110+ a díky nám se připravil na svůj den D. Tomáš, také člen Walda Gangu, velký chlapák, a tak trochu i zvířátko s přezdívkou ATOM nám zodpověděl pár otázek.

MŮJ PŘÍBĚH aneb JAK VZNIKL PROJEKT 30TI DENNÍ VÝZVA [Události]

Zajímá tě jak jsem si šla pro hezčí tělo já a co z toho všechno vzniklo? Jestli ano, tak tě teď zvu na kukajdu do svého osobního života :-)

Ohlédnutí za rokem 2013 [Události]

Zde jsem si pro vás připravila takový výtah toho, co se událo během roku 2013 u nás ve 30ti denní výzv. Musela jsem projít všechny měsíce od založení stránek, takže jsem si s tím dala vážně práci....

Novoroční sadomasochisté [Události]

"Duben sedmdesát čtyři!" To není datum narození jednoho pětadevadesátikilového chlapíka, kterého pravidelně potkávám v sauně, ale jeho každoroční předsevzetí, kterému se všichni už jen smějeme. Možná nás letos překvapí, možná to dopadne úplně stejně jako loni.

Svatopluk Vobejda o strongmanování, fitkování a sacharidových vlnách [Události]

Hrozně bych si přála, aby se "svět" dozvěděl o všech, kteří dělají něco dobře a mají HLOUBKU. Pro mě je to zrovna tady Sváťa, kterého po očku sleduju a velice mě inspiruje a mám za to, že může i Vás.

Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Znáte nás z médií