Články 30ti denní výzvy

Všechny články

Dietníček - 10. týden [Dietníček]

Tak jsem přišla na to, že za všechno můžou hlavně ty potraviny tady, že jo. Protože sehnat něco zdravýho je dost náročný.

Dietníček - 9. týden [Dietníček]

Rozhodla jsem se, že až dojedeme k moři, budu chodit každý ráno běhat.

Dietníček - 8. týden [Dietníček]

Už na to nemám nervy! Všichni okolo mě hubnou a já furt přibírám. A to se fakt snažim.  Dobře, občas omylem sním smažák nebo čokoládu, ale to je fakt výjimečně.

Dietníček - 7.týden [Dietníček]

Tak ta dieta, co jsem minule našla a psala jsem o ní, vůbec nefunguje. Jsou to samý lži! Místo abych zhubla a byla ze mě luxusní kočička, přibrala jsem další 2kg! Dělená strava fakt nefunguje. A to jsem si to jídlo rozdělila fakt dobře

Dietníček - 6. týden [Dietníček]

Měsíc. Měsíc, co jsem začala držet diety a zdravej životní styl. Z plánovaných 10 kg potřebuju zhubnout už jen 13 kg.

Dietníček - 5. týden [Dietníček]

Tak pozor! Mám dole 4 kg! Takže už si můžu pomalu začít dělat fitness kurz na trenéra. Jsem fakt dobrá. Jsem prostě řízek. Ale dietní řízek. Jako ten přírodní plátek, myslim. 

Dietníček - 4. týden [Dietníček]

Zjistila jsem, že všechny diety, které jsem doposavaď držela, jsou na nic. Nefungujou! Takže na to musím úplně jinak. Chce to víc pohybu. Prostě jo!

Dietníček - 3. týden [Dietníček]

Takže v pondělí jsem úspěšně začala s další dietou a to je moje třetí. Z týhle poslední se totiž aspoň najim. A taky jako správná fitnessačka jsem se rozhodla, že začnu pravidelně cvičit, takže chodím pondělky a čtvrtky do místního Sokola na spalování kalorií s Dášou.

Dietníček - 2. týden [Dietníček]

Ze zeleniny, ovoce, tvarohů a dalších moderních dietních potřeb mi zbyly jediný vločky, protože ty totiž ještě neprošly! Takže jsem musela jet znovu od pondělí další, jinou dietu.

Dietníček - 1. týden [Dietníček]

Tak jo. Prostě jo. Teď už to dám. Já na to mám! Už nechci vypadat jako prasopes v přechodu, ale jako luxusní kočička. Něco jako ty holky v přehlídkách Victorie Secret.

Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Znáte nás z médií