Články 30ti denní výzvy

Všechny články

SPOLEČNĚ ZA HUBENĚJŠÍ ČESKO! [Zdraví]

Česká republika tloustne. Dvě třetiny obyvatel má buď nadváhu nebo je obézní. I mezi dětmi je přebytečný tělesný tuk, čím dál tím větší problém. Chceme s tímto problémem, který může ohrožovat zdraví něco udělat. Řekli jsme STOP!

Madla lásky [Zdraví]

Jestli jsem někdy s něčím opravdu bojovala, tak s "madly lásky". Stehna mě trápila jen do té doby, než jsem objevila běh, pak šla dolů snad sama. Břicho spraví jídlo (proto nikdy u mě nebylo dokonalé - cha). Zadek potuní dřepy a výpady a co s těmi madly?

Cvičení po porodu a císaři [Zdraví]

Toto cvičení je tak účinné a tak potřebné, že jsem se rozhodla udělat vám výzvu, kterou jsem sama jela a moc mi pomohla. Plus přihazuji pár tipů, bez kterých by to u mě moc nešlo. Je to super multivitamín, který mi pomohl být trošku víc akční (ne tak unavená a vyčerpaná) a rozhodně vyvážený jídelníček. Bez správného jídla sice efekt bude taky, ale ne tak velký jaký by mohl být.

5 ověřených cviků pro břicho snů [Zdraví]

Jó, vypracované břišáky, to je super věc, ale jak na to, že? Hele, žádná věda. Správné cvičení, dobře nastavený jídleníček a už se buchty pečou.

5 zábavných cviků pro zadek pevný jako beton [Zdraví]

Kulatý a pevný zadek - svatý grál legín, kraťásků a úzkých džín. Taky bys ho chtěla, viď?

5 extra účinných cviků na zpevnění břicha [Zdraví]

Buchty na břiše jsou moc fajn věc, ale co když to břicho i s těma buchtama leze ven?

Štědrovečerní menu [Zdraví]

Připravili jsme pro vás několik super receptů, dobrou chuť!

5 nejlepších cviků na kulatý zadeček a pevné nožky [Zdraví]

Jednoduché a velmi efektní cviky s 30ti denní výzvou pro každého.

Celulitida [Zdraví]

Celulitida - neznám ženu, která by tohle slovo neslyšela. Obávaná příšera - kam se na ní hrabe Godzilla :-) Pomerančová kůže, která se může objevit i ve velmi brzkém věku.

Milujeme svoje tělo [Zdraví]

První láskou bývá maminka, postupně je to Jiřík nebo Anička ze školky a časem se dostaneme až k vysněnému protějšku. Milujeme své čtyřnohé miláčky, své děti, své rodiče, život je plný lásky. Ale milujeme i sami sebe?

Co budeš dělat až zhubneš [Zdraví]

Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, co udělám, až budu u cíle. Nebo spíš co ostatní chtějí dělat, až budou u cíle. Já to vlastně vím naprosto přesně – nebudu dělat NIC.

Jak nahrazovat potraviny [Zdraví]

Často se ptáte, jak nahradit to, či ono. Někdo nahrazuje kvůli potravinovým alergiím, někdo z etických důvodů, někdo má zkrátka jen rozmlsaný jazýček. Jak se naučit potraviny z jídelníčků nahrazovat?

Motivace [Zdraví]

Motivace není nikdy dost. Motivují nás lidé tím, co dokázali. Motivují nás naši příbuzní a lidé v našem okolí. Motivaci potřebujeme téměř ke všemu.

Chilli a jeho vliv na hubnutí [Zdraví]

A máme tady něco opravdu HOT. Něco pořádně peprného. Něco, co umí podráždit nejen naše chuťové buňky, ale rozechvěje i vášně a touhy. Je to koření, díky kterému jsme zdravější a cítíme se skvěle. Nejen proto, že tato zázračná paprička umí nastartovat naši cestu ke krásnější postavě – CHILLI.

Jak na zadržování vody [Zdraví]

Známe to všichni – cítíme se oteklí, už brzy ráno jsme unavení, bez energie a nic nás nebaví.

Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Znáte nás z médií