Články 30ti denní výzvy

Hledáme lektory/ky cvičících lekcí pro 30ti denní výzvu [Události]

Hledáme veselé, usměvavé, pozitivně naladěné lektorky a lektory k natáčení cvičících lekcí, které budou probíhat v Praze dle domluvy.

SPOLEČNĚ ZA HUBENĚJŠÍ ČESKO! [Zdraví]

Česká republika tloustne. Dvě třetiny obyvatel má buď nadváhu nebo je obézní. I mezi dětmi je přebytečný tělesný tuk, čím dál tím větší problém. Chceme s tímto problémem, který může ohrožovat zdraví něco udělat. Řekli jsme STOP!

Madla lásky [Zdraví]

Jestli jsem někdy s něčím opravdu bojovala, tak s "madly lásky". Stehna mě trápila jen do té doby, než jsem objevila běh, pak šla dolů snad sama. Břicho spraví jídlo (proto nikdy u mě nebylo dokonalé - cha). Zadek potuní dřepy a výpady a co s těmi madly?

Váží jen 100 gramů! Reebok uvádí své nejlehčí běžecké boty. [Události]

Reebok dál mění běžecký svět. Značka, která už v roce 1890 vyrobila první atletické tretry, představuje další velký mezník ve sportovní výbavě: závodní boty Floatride Run Fast Pro, které váží pouhých 100 gramů! Spolu s nimi uvádí na trh i tempovou obuv Floatride Run Fast.

Po čem nejvíce prdíme? [Jídlo]

Trpíte nadýmáním? Nadýmání není nic příjemného a může způsobovat problémy mnoha lidem. Proto se dnes podíváme na to, jak správně jíst a jaké potraviny zařadit či naopak vyřadit z jídelníčku.

Cvičení po porodu a císaři [Zdraví]

Toto cvičení je tak účinné a tak potřebné, že jsem se rozhodla udělat vám výzvu, kterou jsem sama jela a moc mi pomohla. Plus přihazuji pár tipů, bez kterých by to u mě moc nešlo. Je to super multivitamín, který mi pomohl být trošku víc akční (ne tak unavená a vyčerpaná) a rozhodně vyvážený jídelníček. Bez správného jídla sice efekt bude taky, ale ne tak velký jaký by mohl být.

Na pražské náplavce zakotví loď s unikátním gymem! [Události]

Reebok promění Náplavku v epicentrum funkčního tréninku, Les Mills, jógy, CrossFitu i běhu! Od 7. srpna do 4. října bude na vltavském nábřeží kotvit Reebok Experience Store. Na této unikátní lodi najdete sál pro cvičení, obchod s prémiovým vybavením, ale také chill out zónu s prostorem pro zajímavé workshopy.

5 ověřených cviků pro břicho snů [Zdraví]

Jó, vypracované břišáky, to je super věc, ale jak na to, že? Hele, žádná věda. Správné cvičení, dobře nastavený jídleníček a už se buchty pečou.

7 tipů, jak fotit krásné fotky jídel []

Dnešní doba je plná krásných a načančaných fotografií. Jen si sáhněte do svědomí, taky se vám seběhnou sliny, když vidíte dokonale servírované jídlo, vymazlené do posledního detailu? Hned byste si určitě dali.

5 zábavných cviků pro zadek pevný jako beton [Zdraví]

Kulatý a pevný zadek - svatý grál legín, kraťásků a úzkých džín. Taky bys ho chtěla, viď?

5 extra účinných cviků na zpevnění břicha [Zdraví]

Buchty na břiše jsou moc fajn věc, ale co když to břicho i s těma buchtama leze ven?

Štědrovečerní menu [Zdraví]

Připravili jsme pro vás několik super receptů, dobrou chuť!

5 nejlepších cviků na kulatý zadeček a pevné nožky [Zdraví]

Jednoduché a velmi efektní cviky s 30ti denní výzvou pro každého.

Celulitida [Zdraví]

Celulitida - neznám ženu, která by tohle slovo neslyšela. Obávaná příšera - kam se na ní hrabe Godzilla :-) Pomerančová kůže, která se může objevit i ve velmi brzkém věku.

Milujeme svoje tělo [Zdraví]

První láskou bývá maminka, postupně je to Jiřík nebo Anička ze školky a časem se dostaneme až k vysněnému protějšku. Milujeme své čtyřnohé miláčky, své děti, své rodiče, život je plný lásky. Ale milujeme i sami sebe?

Co budeš dělat až zhubneš [Zdraví]

Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, co udělám, až budu u cíle. Nebo spíš co ostatní chtějí dělat, až budou u cíle. Já to vlastně vím naprosto přesně – nebudu dělat NIC.

Jak nahrazovat potraviny [Zdraví]

Často se ptáte, jak nahradit to, či ono. Někdo nahrazuje kvůli potravinovým alergiím, někdo z etických důvodů, někdo má zkrátka jen rozmlsaný jazýček. Jak se naučit potraviny z jídelníčků nahrazovat?

Motivace [Zdraví]

Motivace není nikdy dost. Motivují nás lidé tím, co dokázali. Motivují nás naši příbuzní a lidé v našem okolí. Motivaci potřebujeme téměř ke všemu.

Chilli a jeho vliv na hubnutí [Zdraví]

A máme tady něco opravdu HOT. Něco pořádně peprného. Něco, co umí podráždit nejen naše chuťové buňky, ale rozechvěje i vášně a touhy. Je to koření, díky kterému jsme zdravější a cítíme se skvěle. Nejen proto, že tato zázračná paprička umí nastartovat naši cestu ke krásnější postavě – CHILLI.

Rozhovor s vítězkami proměny za rok 2014 [Události]

Od vyhlášení výsledků soutěže uplynula už nějaká doba – svět se ponořil do několika odstínů šedi, ale my jsme nelenili. Rozhodli jsme se Vám přinést rozhovor s vítězkami naší soutěže, které uplynulý rok měnily svůj životný styl, rozhodly se pro 30ti denní výzvu a nakonec obě skončily v soutěži na prvním místě – jsou to Katka a Pavla.

Hledáme lektory/ky cvičících lekcí pro 30ti denní výzvu [Události]

Hledáme veselé, usměvavé, pozitivně naladěné lektorky a lektory k natáčení cvičících lekcí, které budou probíhat v Praze přibližně 1x týdně dle domluvy.

JEDU 30TI DENNÍ VÝZVU! [Události]

TO JE NOVÁ SOUTĚŽ O MEGAAAA CENY V HODNOTĚ 100.000,-

Dietníček - 10. týden [Dietníček]

Tak jsem přišla na to, že za všechno můžou hlavně ty potraviny tady, že jo. Protože sehnat něco zdravýho je dost náročný.

Dietníček - 9. týden [Dietníček]

Rozhodla jsem se, že až dojedeme k moři, budu chodit každý ráno běhat.

Dietníček - 8. týden [Dietníček]

Už na to nemám nervy! Všichni okolo mě hubnou a já furt přibírám. A to se fakt snažim.  Dobře, občas omylem sním smažák nebo čokoládu, ale to je fakt výjimečně.

Dietníček - 7.týden [Dietníček]

Tak ta dieta, co jsem minule našla a psala jsem o ní, vůbec nefunguje. Jsou to samý lži! Místo abych zhubla a byla ze mě luxusní kočička, přibrala jsem další 2kg! Dělená strava fakt nefunguje. A to jsem si to jídlo rozdělila fakt dobře

Dietníček - 6. týden [Dietníček]

Měsíc. Měsíc, co jsem začala držet diety a zdravej životní styl. Z plánovaných 10 kg potřebuju zhubnout už jen 13 kg.

Dietníček - 5. týden [Dietníček]

Tak pozor! Mám dole 4 kg! Takže už si můžu pomalu začít dělat fitness kurz na trenéra. Jsem fakt dobrá. Jsem prostě řízek. Ale dietní řízek. Jako ten přírodní plátek, myslim. 

Dietníček - 4. týden [Dietníček]

Zjistila jsem, že všechny diety, které jsem doposavaď držela, jsou na nic. Nefungujou! Takže na to musím úplně jinak. Chce to víc pohybu. Prostě jo!

Dietníček - 3. týden [Dietníček]

Takže v pondělí jsem úspěšně začala s další dietou a to je moje třetí. Z týhle poslední se totiž aspoň najim. A taky jako správná fitnessačka jsem se rozhodla, že začnu pravidelně cvičit, takže chodím pondělky a čtvrtky do místního Sokola na spalování kalorií s Dášou.

Dietníček - 2. týden [Dietníček]

Ze zeleniny, ovoce, tvarohů a dalších moderních dietních potřeb mi zbyly jediný vločky, protože ty totiž ještě neprošly! Takže jsem musela jet znovu od pondělí další, jinou dietu.

Dietníček - 1. týden [Dietníček]

Tak jo. Prostě jo. Teď už to dám. Já na to mám! Už nechci vypadat jako prasopes v přechodu, ale jako luxusní kočička. Něco jako ty holky v přehlídkách Victorie Secret.

Chodím, chodíš, chodíme [Cvičení]

Chodíš, chodím, chodíme – do obchodů, na úřady, do školy nebo do práce, jsme stále v jednom kole. Spočítali jste si někdy, kolik kilometrů ujdete během dne? Možná by Vás překvapilo, kolik kroků naděláte jen obyčejným pobíháním po bytě - tu pověsit prádlo a tu zase běžíte s košem.

Smažení a druhy olejů [Jídlo]

Poslední dobou je to ve vzduchu stále častěji - na čem smažit, co smažit, v čem smažit. Také tápete? Pojďme si to trochu přiblížit.

Cvičení pro nastávající maminky [Maminky]

Není tomu tak dávno, co jsme se po rodinné radě rozhodli mít třetí štěstí v domě (po rybičkách a kocourovi spíše několikeré štěstí). A protože jsem aktivní maminka a snažím se udržovat v kondici, rozhodla jsem se podělit se s Vámi se svými myšlenkami.

Jak na zadržování vody [Zdraví]

Známe to všichni – cítíme se oteklí, už brzy ráno jsme unavení, bez energie a nic nás nebaví.

Krásná lýtka [Cvičení]

Dneska to bude spíše o nás ženách, neznám totiž moc mužů, co by na svých lýtkách nějak lpěli. Pravděpodobně, když natáhnou ty kraťasy, je jim jedno, zda jsou jejich lýtka krásná, pevná a útloučká. My ženy ale chceme, aby v těch mini a dalších velikostech sukní vypadala naše lýtka přímo božsky, a tak se podíváme na lýtka zblízka.

Bříško po porodu a strie [Maminky]

Když se člověk po porodu vzpamatuje a sžije se s novým človíčkem v domě, stejně jako se spoustou nových situací, tak se potom nějak stihne podívat i do zrcadla...

Co nám říká naše tělo pomocí chutí [Jídlo]

Povíme si, co nám říká naše tělo, když už si na nějakou potravinu nebo pochutinu vzpomene – čím ji nahradit, abychom naše chutě pomalu proměnili za zdravější. A poslechli svůj „chrám,“ co mu chybí k naprosté dokonalosti a kráse.

Proměna 2014 - shrnutí [Události]

Uděláme si procházku po našich vítězích, a co si vlastně odnesli. Na začátek bych Vám ráda ale představila o čem je vlastně řeč a jak celá ta mise probíhala..

Reportáž z výhry - Salon Tomáš Arsov [Události]

Ráda bych se s vámi podělila o zážitek ze své výhry v Proměně s 30ti denní výzvou (pokud si na mou proměnu pamatujete, byla to ta „Jak mamba o svá kila přišla.“)

Jak se stravovat při noční směně? [Jídlo]

Zaznělo tu pár dotazů na rady, jak je nejlepší se stravovat, když máte různé směny. Pokud jde o ranní směnu, tam snad není problém. V odpolední směně by také neměl být problém. Stravujete se normálně....

Superpotraviny - superfoods [Jídlo]

Superpotraviny neboli superfoods jsou dneska už pojem, drží se na žebříčku oblíbenosti celkem dlouho, a to nejen u vitariánů, kteří fandí potravinám ve své původní organické, syrové formě. Avšak stále neexistují žádná pravidla, kritéria, či právní formulky, jak takovou potravinu vlastně označit.

Zdravé pečení a mlsání [Jídlo]

Krásný den Vám přeji, taky rádi mlsáte? Rozvášní Vás dort ve výloze cukrárny, ukápne Vám slina při zhlédnutí babiččina tácku s cukrovím? Bojíte se, že tohle by rozjelo žravou, a tak si raději nevezmete a tiše v koutě přemýšlíte o nesmrtelnosti chrousta s rukama v klíně?Krásný den Vám přeji, taky rádi mlsáte?

Skořice a její blahodárné účinky - nejen na hubnutí [Jídlo]

Skořice – kdo by ji neznal, pro mě je asi nejznámější ze směsi na palačinky – kdy babička i maminka míchala cukr se skořicí, a pak jsme si tím sypaly jako dítka lívance a palačinky a mezi zoubky to parádně křupalo.

Cvičení a kojení z vlastní zkušenosti [Maminky]

Dost často se nás ptáte, a tak jsem ráda, že nám Mamba, zkušená maminka, napsala krásný článek, se kterým můžeme jen souhlasit. Článek je napsaný z vlastních zkušeností a né na každého působí vše stejně, takže se vždy poraďte s vaším lékařem a se svým tělem.

Rozhovor s ATOMem. [Události]

Přinášíme Vám rozhovor s naším kamarádem, který nedávno dokončil Sacharidové vlny 110+ a díky nám se připravil na svůj den D. Tomáš, také člen Walda Gangu, velký chlapák, a tak trochu i zvířátko s přezdívkou ATOM nám zodpověděl pár otázek.

MŮJ PŘÍBĚH aneb JAK VZNIKL PROJEKT 30TI DENNÍ VÝZVA [Události]

Zajímá tě jak jsem si šla pro hezčí tělo já a co z toho všechno vzniklo? Jestli ano, tak tě teď zvu na kukajdu do svého osobního života :-)

Ohlédnutí za rokem 2013 [Události]

Zde jsem si pro vás připravila takový výtah toho, co se událo během roku 2013 u nás ve 30ti denní výzv. Musela jsem projít všechny měsíce od založení stránek, takže jsem si s tím dala vážně práci....

Novoroční sadomasochisté [Události]

"Duben sedmdesát čtyři!" To není datum narození jednoho pětadevadesátikilového chlapíka, kterého pravidelně potkávám v sauně, ale jeho každoroční předsevzetí, kterému se všichni už jen smějeme. Možná nás letos překvapí, možná to dopadne úplně stejně jako loni.

Svatopluk Vobejda o strongmanování, fitkování a sacharidových vlnách [Události]

Hrozně bych si přála, aby se "svět" dozvěděl o všech, kteří dělají něco dobře a mají HLOUBKU. Pro mě je to zrovna tady Sváťa, kterého po očku sleduju a velice mě inspiruje a mám za to, že může i Vás.

[]Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Znáte nás z médií