Články 30ti denní výzvy

Proč se mi ztrácí prsa? [Zdraví]

Prsa, když hubneme, řešíme zadečky, bříška, stehýnka, a po nějaké chvilce spousta z nás, začne plašit, že vlastně první nejde ani to břicho, a ani ta stehniska, ale pomalu se ztrácí prsa a někdy to je dokonce hodně rychle. Proč tomu tak je? A lze tomu zabránit?

SPOLEČNĚ ZA HUBENĚJŠÍ ČESKO! [Zdraví]

Česká republika tloustne. Dvě třetiny obyvatel má buď nadváhu nebo je obézní. I mezi dětmi je přebytečný tělesný tuk, čím dál tím větší problém. Chceme s tímto problémem, který může ohrožovat zdraví něco udělat. Řekli jsme STOP!

Alkohol a dieta ... [Zdraví]

Když jsem dneska ráno po tréninku říkal kamarádovi název téhle pópozetky, tak se přeslechl a říká: "Alkoholová dieta? Tak to by mě teda zajímalo…" :D Věřím, že některým z vás by se to taky líbilo. Ale bohužel žádné převratné diety spojené s alkoholem se ode mě nedočkáte.

Madla lásky [Zdraví]

Jestli jsem někdy s něčím opravdu bojovala, tak s "madly lásky". Stehna mě trápila jen do té doby, než jsem objevila běh, pak šla dolů snad sama. Břicho spraví jídlo (proto nikdy u mě nebylo dokonalé - cha). Zadek potuní dřepy a výpady a co s těmi madly?

Váží jen 100 gramů! Reebok uvádí své nejlehčí běžecké boty. [Události]

Reebok dál mění běžecký svět. Značka, která už v roce 1890 vyrobila první atletické tretry, představuje další velký mezník ve sportovní výbavě: závodní boty Floatride Run Fast Pro, které váží pouhých 100 gramů! Spolu s nimi uvádí na trh i tempovou obuv Floatride Run Fast.

Po čem nejvíce prdíme? [Jídlo]

Trpíte nadýmáním? Nadýmání není nic příjemného a může způsobovat problémy mnoha lidem. Proto se dnes podíváme na to, jak správně jíst a jaké potraviny zařadit či naopak vyřadit z jídelníčku.

Cvičení po porodu a císaři [Zdraví]

Toto cvičení je tak účinné a tak potřebné, že jsem se rozhodla udělat vám výzvu, kterou jsem sama jela a moc mi pomohla. Plus přihazuji pár tipů, bez kterých by to u mě moc nešlo. Je to super multivitamín, který mi pomohl být trošku víc akční (ne tak unavená a vyčerpaná) a rozhodně vyvážený jídelníček. Bez správného jídla sice efekt bude taky, ale ne tak velký jaký by mohl být.

Na pražské náplavce zakotví loď s unikátním gymem! [Události]

Reebok promění Náplavku v epicentrum funkčního tréninku, Les Mills, jógy, CrossFitu i běhu! Od 7. srpna do 4. října bude na vltavském nábřeží kotvit Reebok Experience Store. Na této unikátní lodi najdete sál pro cvičení, obchod s prémiovým vybavením, ale také chill out zónu s prostorem pro zajímavé workshopy.

Škodí nám lepek? [Zdraví]

Možná jste si už všimli, že se u nás na fb dost často probírá lepek a to ve smyslu, jestli je teda dobrý nebo ne. Upřímně si myslím, že na to bude mít každý svůj pohled, protože ani my ve výzvě se ohledně lepku úplně neshodneme. Marťasovi nedělá dobře, má po něm nafouklé břicho a špatně tráví, já zase úplně pro vyřazení lepku nejsem.

Strašák jménem pečivo [Zdraví]

Taky máte pocit, že jakmile se chcete stravovat zdravě, znamená to automaticky vynechat bílé pečivo? Jak to tedy je? A je multizrnné celozrnné? A co to vícezrnné? Pojďme si to trochu objasnit.

Což takhle dát si….. FAST FOOD? [Zdraví]

Určitě jste si všimli sázky Mari s Marťasem o tom, že Marťas sní na posezení 4 Big Macy. Jak to dopadlo, můžete sledovat na Facebooku: 30ti denní výzva. No a my, když už jsme u těch fast foodů, pojďme si to rozebrat trochu podrobněji.

Jedu KETO, dobře jde to! [Zdraví]

ze všeho nejlepší je vycházet z vlastní zkušenosti, a proto bych vám ráda představila naší nejnovější výzvu JEDU KETO. My si rádi vše nejdříve vyzkoušíme, než vám to naservírujeme, a jinak tomu nebylo ani při této výzvě. Máte spoustu otázek, a tak vám je co nejstručněji zodpovíme. Na internetu je sice bambilion odkazů a informací, ale jsou i také, které nejsou příliš seriózní.

5 ověřených cviků pro břicho snů [Zdraví]

Jó, vypracované břišáky, to je super věc, ale jak na to, že? Hele, žádná věda. Správné cvičení, dobře nastavený jídleníček a už se buchty pečou.

7 tipů, jak fotit krásné fotky jídel []

Dnešní doba je plná krásných a načančaných fotografií. Jen si sáhněte do svědomí, taky se vám seběhnou sliny, když vidíte dokonale servírované jídlo, vymazlené do posledního detailu? Hned byste si určitě dali.

5 zábavných cviků pro zadek pevný jako beton [Zdraví]

Kulatý a pevný zadek - svatý grál legín, kraťásků a úzkých džín. Taky bys ho chtěla, viď?

5 extra účinných cviků na zpevnění břicha [Zdraví]

Buchty na břiše jsou moc fajn věc, ale co když to břicho i s těma buchtama leze ven?

Proč bychom neměli cvičit v běžeckých botách [Zdraví]

Až půjdete příště na funkční trénink, mrkněte se, co mají na nohách ostatní sportovci. Někteří asi budou mít speciální tréninkovou obuv. Spousta jiných pak běžecké boty, což je ale špatně, protože ty byly zkonstruovány pro zcela jiný pohyb. Cvičení v nich je méně efektivní, a v porovnání s tréninkovou obuví také méně bezpečné. Potvrdilo to i srovnání běžeckých a tréninkových bot.

Štědrovečerní menu [Zdraví]

Připravili jsme pro vás několik super receptů, dobrou chuť!

Soutěž - adventní fit kalendář [Události]

Vánoční atmosféra je tu a co k Vánocům patří? No přeci dárky. Připravili jsme si pro vás ADVENTNÍ FIT KALENDÁŘ.

5 nejlepších cviků na kulatý zadeček a pevné nožky [Zdraví]

Jednoduché a velmi efektní cviky s 30ti denní výzvou pro každého.

Celulitida [Zdraví]

Celulitida - neznám ženu, která by tohle slovo neslyšela. Obávaná příšera - kam se na ní hrabe Godzilla :-) Pomerančová kůže, která se může objevit i ve velmi brzkém věku.

Sama ve fitku aneb Jak se cítit dobře ve fitku, i když nemám pojem o tom, co tam mám dělat [Zdraví]

Tak jo, dala jsem si předsevzetí, že to tentokrát prubnu a začnu navštěvovat fitko. Už jen při cestě tam se cítím, jak fitness bikiny 2017 a cejtím, že lidi kolem mě to na mně pozorují.

Milujeme svoje tělo [Zdraví]

První láskou bývá maminka, postupně je to Jiřík nebo Anička ze školky a časem se dostaneme až k vysněnému protějšku. Milujeme své čtyřnohé miláčky, své děti, své rodiče, život je plný lásky. Ale milujeme i sami sebe?

Co budeš dělat až zhubneš [Zdraví]

Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, co udělám, až budu u cíle. Nebo spíš co ostatní chtějí dělat, až budou u cíle. Já to vlastně vím naprosto přesně – nebudu dělat NIC.

Jak nahrazovat potraviny [Zdraví]

Často se ptáte, jak nahradit to, či ono. Někdo nahrazuje kvůli potravinovým alergiím, někdo z etických důvodů, někdo má zkrátka jen rozmlsaný jazýček. Jak se naučit potraviny z jídelníčků nahrazovat?

Motivace [Zdraví]

Motivace není nikdy dost. Motivují nás lidé tím, co dokázali. Motivují nás naši příbuzní a lidé v našem okolí. Motivaci potřebujeme téměř ke všemu.

Kdy se měřit a kdy vážit [Zdraví]

Není nikdo, kdo by se v době, kdy se snaží zhubnout, nezeptal: „Jsou mi větší kalhoty, ale váha se vůbec nepohnula, jak je to možné?“ nebo „Cítím se lépe, i v zrcadle se vidím hezčí, ale váha stojí, jak to?“ A tak všelijak podobně.

Chilli a jeho vliv na hubnutí [Zdraví]

A máme tady něco opravdu HOT. Něco pořádně peprného. Něco, co umí podráždit nejen naše chuťové buňky, ale rozechvěje i vášně a touhy. Je to koření, díky kterému jsme zdravější a cítíme se skvěle. Nejen proto, že tato zázračná paprička umí nastartovat naši cestu ke krásnější postavě – CHILLI.

Mám nadváhu aneb začínáme od začátku [Zdraví]

Toto svěží dílko je psáno na přání. Na přání těch, kteří mají obavy stát se členem skupinky, která holduje zdravému životnímu stylu. Nebo v ní jsou, ale mají obavy se ptát, protože poslední dobou je tendence zesměšňování čím dál častější. Také je pro ty, co nemají trpělivost neustále bojovat s videi nebo kalorickými tabulkami, ale pomocnou ruku potřebují.

Rozhovor s vítězkami proměny za rok 2014 [Události]

Od vyhlášení výsledků soutěže uplynula už nějaká doba – svět se ponořil do několika odstínů šedi, ale my jsme nelenili. Rozhodli jsme se Vám přinést rozhovor s vítězkami naší soutěže, které uplynulý rok měnily svůj životný styl, rozhodly se pro 30ti denní výzvu a nakonec obě skončily v soutěži na prvním místě – jsou to Katka a Pavla.

Spánek a jeho vliv na hubnutí [Zdraví]

Dalo by se to říci jednoduše. Kdo dobře a tvrdě spí, ten nemá po nocích čas navštěvovat ledničku. A ani na to tajemné světýlko za dvířky myslet. Zase tak jednoduché to ale není...

Hledáme lektory/ky cvičících lekcí pro 30ti denní výzvu [Události]

Hledáme veselé, usměvavé, pozitivně naladěné lektorky a lektory k natáčení cvičících lekcí, které budou probíhat v Praze přibližně 1x týdně dle domluvy.

Syrové vs. vařené [Jídlo]

Víte, jak se změní váha příloh nebo masa po uvaření? Když vezmeme 100 g syrových špaget, po uvaření už to nebude 100 g – nasáknou totiž vodu. Jak to tedy funguje? Nejen naše krásné vlasy nabývají na objemu, ale také přílohy.

JEDU 30TI DENNÍ VÝZVU! [Události]

TO JE NOVÁ SOUTĚŽ O MEGAAAA CENY V HODNOTĚ 100.000,-

Alkohol a jeho vliv na hubnutí [Zdraví]

Dáte si rádi skleničku? Jedno, dvě nebo pět piv? Rádi chodíte posedět a neodmítnete příležitost popít na každé společenské události?

Dietníček - 10. týden [Dietníček]

Tak jsem přišla na to, že za všechno můžou hlavně ty potraviny tady, že jo. Protože sehnat něco zdravýho je dost náročný.

Dietníček - 9. týden [Dietníček]

Rozhodla jsem se, že až dojedeme k moři, budu chodit každý ráno běhat.

Dietníček - 8. týden [Dietníček]

Už na to nemám nervy! Všichni okolo mě hubnou a já furt přibírám. A to se fakt snažim.  Dobře, občas omylem sním smažák nebo čokoládu, ale to je fakt výjimečně.

Dietníček - 7.týden [Dietníček]

Tak ta dieta, co jsem minule našla a psala jsem o ní, vůbec nefunguje. Jsou to samý lži! Místo abych zhubla a byla ze mě luxusní kočička, přibrala jsem další 2kg! Dělená strava fakt nefunguje. A to jsem si to jídlo rozdělila fakt dobře

Dietníček - 6. týden [Dietníček]

Měsíc. Měsíc, co jsem začala držet diety a zdravej životní styl. Z plánovaných 10 kg potřebuju zhubnout už jen 13 kg.

Dietníček - 5. týden [Dietníček]

Tak pozor! Mám dole 4 kg! Takže už si můžu pomalu začít dělat fitness kurz na trenéra. Jsem fakt dobrá. Jsem prostě řízek. Ale dietní řízek. Jako ten přírodní plátek, myslim. 

Dietníček - 4. týden [Dietníček]

Zjistila jsem, že všechny diety, které jsem doposavaď držela, jsou na nic. Nefungujou! Takže na to musím úplně jinak. Chce to víc pohybu. Prostě jo!

Dietníček - 3. týden [Dietníček]

Takže v pondělí jsem úspěšně začala s další dietou a to je moje třetí. Z týhle poslední se totiž aspoň najim. A taky jako správná fitnessačka jsem se rozhodla, že začnu pravidelně cvičit, takže chodím pondělky a čtvrtky do místního Sokola na spalování kalorií s Dášou.

Dietníček - 2. týden [Dietníček]

Ze zeleniny, ovoce, tvarohů a dalších moderních dietních potřeb mi zbyly jediný vločky, protože ty totiž ještě neprošly! Takže jsem musela jet znovu od pondělí další, jinou dietu.

Dietníček - 1. týden [Dietníček]

Tak jo. Prostě jo. Teď už to dám. Já na to mám! Už nechci vypadat jako prasopes v přechodu, ale jako luxusní kočička. Něco jako ty holky v přehlídkách Victorie Secret.

Přibírání [Zdraví]

O čem bude řeč? V dnešní době se hlavně hubne – povídáme si o tom v práci i doma, vidíme to v časopisech, v reklamách i na sociálních sítích. Ale pak se objeví někdo, kdo rachtá kostmi a nechce dál poslouchat výsměch okolí. „Jsi jak drát do betonu.“ „Najez se!“ „Nemáš ty nějakou tu nemoc?“ „Jsou ti vidět kosti.“ „No fůůůůj!“

Chodím, chodíš, chodíme [Cvičení]

Chodíš, chodím, chodíme – do obchodů, na úřady, do školy nebo do práce, jsme stále v jednom kole. Spočítali jste si někdy, kolik kilometrů ujdete během dne? Možná by Vás překvapilo, kolik kroků naděláte jen obyčejným pobíháním po bytě - tu pověsit prádlo a tu zase běžíte s košem.

Smažení a druhy olejů [Jídlo]

Poslední dobou je to ve vzduchu stále častěji - na čem smažit, co smažit, v čem smažit. Také tápete? Pojďme si to trochu přiblížit.

Cvičení pro nastávající maminky [Maminky]

Není tomu tak dávno, co jsme se po rodinné radě rozhodli mít třetí štěstí v domě (po rybičkách a kocourovi spíše několikeré štěstí). A protože jsem aktivní maminka a snažím se udržovat v kondici, rozhodla jsem se podělit se s Vámi se svými myšlenkami.

Jak na zadržování vody [Zdraví]

Známe to všichni – cítíme se oteklí, už brzy ráno jsme unavení, bez energie a nic nás nebaví.

Krásná lýtka [Cvičení]

Dneska to bude spíše o nás ženách, neznám totiž moc mužů, co by na svých lýtkách nějak lpěli. Pravděpodobně, když natáhnou ty kraťasy, je jim jedno, zda jsou jejich lýtka krásná, pevná a útloučká. My ženy ale chceme, aby v těch mini a dalších velikostech sukní vypadala naše lýtka přímo božsky, a tak se podíváme na lýtka zblízka.

Nejvhodnější čas na cvičení [Cvičení]

jedna z velice častých otázek je ta: „Kdy mám cvičit?“ Je nejvhodnějším časem ráno ve 4 nebo v pravé poledne? Co teprve večer a opravdu spalujeme tuk pokaždé?

Mega soutěž proměn 2016 [Události]

Tak konečně je tady… co?? No den kdy se zúročí tvoje snaha a píle :-) Poctivě jsi makal/a? Máš za sebou změnu, na kterou jsi fakt pyšná/ý? Pošli nám ji a vyhraj jednu ze super cen.

Tabata - únorová výzva [Cvičení]

dnes si povíme o jednom z nejnáročnějších, nejtěžších ale zároveň nejefektivnějších cvičení. Jedná se o Tabata trénink, takového malého předchůdce dnes velmi populárnímu HIIT cvičení, o kterém si zde také budete moci přečíst.

Bříško po porodu a strie [Maminky]

Když se člověk po porodu vzpamatuje a sžije se s novým človíčkem v domě, stejně jako se spoustou nových situací, tak se potom nějak stihne podívat i do zrcadla...

Cvičení na vnitřní stranu stehen [Cvičení]

Další z řady bojů nás dam jsou vnitřní stehna. Co si budeme povídat, vnitřní části stehen jsou jedno z nejčastějších témat. A když se sejde pár holek, co právě „cvičí“ s kily, tak tato obávaná partie přijde jistě na přetřes.

Co nám říká naše tělo pomocí chutí [Jídlo]

Povíme si, co nám říká naše tělo, když už si na nějakou potravinu nebo pochutinu vzpomene – čím ji nahradit, abychom naše chutě pomalu proměnili za zdravější. A poslechli svůj „chrám,“ co mu chybí k naprosté dokonalosti a kráse.

Proměna 2014 - shrnutí [Události]

Uděláme si procházku po našich vítězích, a co si vlastně odnesli. Na začátek bych Vám ráda ale představila o čem je vlastně řeč a jak celá ta mise probíhala..

Začínáme běhat [Cvičení]

Venku je ale počasíčko, že? Taky vám už cukají nohy? Někdo je už kovaným běžcem, ale spousta z nás (včetně mě – dlouze jsem sbírala informace od všech svých kamarádek a kamarádů běžců) běhá tak maximálně na veřejnou dopravu.

Reportáž z výhry - Salon Tomáš Arsov [Události]

Ráda bych se s vámi podělila o zážitek ze své výhry v Proměně s 30ti denní výzvou (pokud si na mou proměnu pamatujete, byla to ta „Jak mamba o svá kila přišla.“)

Jak se stravovat při noční směně? [Jídlo]

Zaznělo tu pár dotazů na rady, jak je nejlepší se stravovat, když máte různé směny. Pokud jde o ranní směnu, tam snad není problém. V odpolední směně by také neměl být problém. Stravujete se normálně....

Superpotraviny - superfoods [Jídlo]

Superpotraviny neboli superfoods jsou dneska už pojem, drží se na žebříčku oblíbenosti celkem dlouho, a to nejen u vitariánů, kteří fandí potravinám ve své původní organické, syrové formě. Avšak stále neexistují žádná pravidla, kritéria, či právní formulky, jak takovou potravinu vlastně označit.

Tajemství červené řepy [Jídlo]

Hned na úvod vypálím jednu historku, můj muž vždy říká, ať hlavně nikomu ty své historky nevyprávím, ale já se někdy neudržím..

Pitný režim - vezmeme to od podlahy [Zdraví]

Taky jste jako děti hráli hru „samá voda“ ? Někdo schová předmět, a pak hledající podporuje v hledání hlášením „tajné šifry“ samá voda – přihořívá – hoří..

Zdravé pečení a mlsání [Jídlo]

Krásný den Vám přeji, taky rádi mlsáte? Rozvášní Vás dort ve výloze cukrárny, ukápne Vám slina při zhlédnutí babiččina tácku s cukrovím? Bojíte se, že tohle by rozjelo žravou, a tak si raději nevezmete a tiše v koutě přemýšlíte o nesmrtelnosti chrousta s rukama v klíně?Krásný den Vám přeji, taky rádi mlsáte?

Skořice a její blahodárné účinky - nejen na hubnutí [Jídlo]

Skořice – kdo by ji neznal, pro mě je asi nejznámější ze směsi na palačinky – kdy babička i maminka míchala cukr se skořicí, a pak jsme si tím sypaly jako dítka lívance a palačinky a mezi zoubky to parádně křupalo.

Cvičení a kojení z vlastní zkušenosti [Maminky]

Dost často se nás ptáte, a tak jsem ráda, že nám Mamba, zkušená maminka, napsala krásný článek, se kterým můžeme jen souhlasit. Článek je napsaný z vlastních zkušeností a né na každého působí vše stejně, takže se vždy poraďte s vaším lékařem a se svým tělem.

Rozhovor s ATOMem. [Události]

Přinášíme Vám rozhovor s naším kamarádem, který nedávno dokončil Sacharidové vlny 110+ a díky nám se připravil na svůj den D. Tomáš, také člen Walda Gangu, velký chlapák, a tak trochu i zvířátko s přezdívkou ATOM nám zodpověděl pár otázek.

MŮJ PŘÍBĚH aneb JAK VZNIKL PROJEKT 30TI DENNÍ VÝZVA [Události]

Zajímá tě jak jsem si šla pro hezčí tělo já a co z toho všechno vzniklo? Jestli ano, tak tě teď zvu na kukajdu do svého osobního života :-)

Ohlédnutí za rokem 2013 [Události]

Zde jsem si pro vás připravila takový výtah toho, co se událo během roku 2013 u nás ve 30ti denní výzv. Musela jsem projít všechny měsíce od založení stránek, takže jsem si s tím dala vážně práci....

Novoroční sadomasochisté [Události]

"Duben sedmdesát čtyři!" To není datum narození jednoho pětadevadesátikilového chlapíka, kterého pravidelně potkávám v sauně, ale jeho každoroční předsevzetí, kterému se všichni už jen smějeme. Možná nás letos překvapí, možná to dopadne úplně stejně jako loni.

Svatopluk Vobejda o strongmanování, fitkování a sacharidových vlnách [Události]

Hrozně bych si přála, aby se "svět" dozvěděl o všech, kteří dělají něco dobře a mají HLOUBKU. Pro mě je to zrovna tady Sváťa, kterého po očku sleduju a velice mě inspiruje a mám za to, že může i Vás.

[]Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Znáte nás z médií

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.